Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy

Marketing Coordinator

Kurzy, na kterých se můžete potkat

V tuhle chvíli nebude na žádném kurzu, ale nezoufej, rádi se s tebou potkáme i my ostatní.
Vybrat kurz

Články, které si můžeš přečíst

Proč by ženy (ne)měly pracovat v IT? Hoďte stereotypy za hlavu

První programátorky byly ženy, ale dneska jako by se IT tak trochu bály. Proč ženy v IT vůbec potřebujeme? Jaké stereotypy o práci v IT stále panují? A proč je potřebujeme překonat?

Máma má práci. 5 tipů, jak podpořit (nejen) pracující mámy

97 % žen na rodičovské dovolené chce pracovat. Ve skutečnosti ale do dvou let věku dítěte pracuje jen 45 % žen. Inspirujte se, jakými kroky pomáháme rodičům v našem týmu skloubit práci s rodinou.

Iryna Černatkina: Z bezradné uprchlice jsem nyní ženou, která věří ve své schopnosti

Ukrajinská uprchlice Iryna Černatkina utekla před válkou s dětmi do Česka. Nejprve pracovala na farmě, ale po absolvování Digitální akademie se jí otevřely dveře do světa IT.

Elena Ustenko: Uprchla jsem před válkou a dnes pracuji jako datová analytička v české společnosti

Elena uprchla se svými dětmi před válkou. Začátky v cizí zemi byly opravdu těžké. Po necelém roce od útěku nyní pracuje jako datová analytička v české společnosti.

Otevíráme ukrajinským ženám svět IT

Je to tady! Spouštíme projekt na podporu ukrajinských žen zasažených válkou. Pomohou nám v tom finance od Google.org, filantropické větve internetové společnosti Google.

Co tě nejvíc zajímá o Digitální akademii a bojíš se zeptat

Tvoje (s)nová kariéra na tebe čeká! Máš v hlavě tisíc otázek a nemůžeš se rozhodnout, jestli je to pro tebe ta správná cesta? Přečti si nejčastější otázky a odpovědi k Digitálním akademiím.