Chceš se stát naším lektorem?

CHci učit

Pojď dělat práci, co má smysl

Přehled aktuálních pozic v Czechitas:

Product Owner R&D, Praha/Brno

Product Owner je klíčový člen týmu, který se stará o svěřenou část produktového portfolia. Sleduje trendy v oblasti a oboru, přichází s novými nápady, podílí se na vývoji produktů, analyzuje data, propojuje stakeholdery, sleduje konkurenci a spoustu dalšího. Práce je to opravdu pestrá, což může potvrdit 100% tvých budoucích kolegů.

Lektor/ka IT kurzů –⁠ Testování

Studuješ IT nebo pracuješ v IT firmě a zaměřuješ se na Testování softwaru? Pokud chceš předávat své znalosti dál, hledáme právě tebe! Jsme vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá novým talentům objevovat svět IT. Staň se součástí komunity a pojď nám pomoct dostat do IT více žen.

Lektor/ka IT kurzů –⁠ Datová analýza

Studuješ IT nebo pracuješ v IT firmě a zaměřuješ se na datovou analýzu? Pokud chceš předávat své znalosti dál, hledáme právě tebe! Jsme vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá novým talentům objevovat svět IT. Staň se součástí komunity a pojď nám pomoct dostat do IT více žen.

Head of Product - IT vzdělávání, Praha/Brno

Jsme Czechitas. Vzděláváme ženy v IT oblasti a pomáháme jim k uplatnění na trhu práce. A právě to, v jakých oblastech, jakým způsobem a v jaké podobě na to jdeme, je určujícím faktorem pro dopad, který děláme. Nově vzniklá role Head of Product má za cíl posunout náš již fungující tým na strategickou úroveň. Od současné inovace stávajících produktů a vývoj nových přinese produktovou vizi, ucelenou metodiku a vliv na směřování Czechitas.

HR koordinátor*ka pro komunitní tým, Praha

Czechitas je komunita s jasným posláním - Inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. Právě teď hledáme někoho nového na roli HR koordinátora, který se bude starat o tým našich lektorů, koučů a workshopistů, aktivně vyhledávat nové a hlavně, pomáhat posouvat naši centrálu v Praze zase o kus dál.

Jsme tým

Nejen na našich kurzech, ale i v týmu panuje hravá a přátelská atmosféra.
Táhneme za jeden provaz.

Máme volnost

Jsme otevření novým nápadům a kreativitě. Jeden z benefitů je flexibilní pracovní doba.

Dává to smysl

Budeš měnit svět IT v Česku s námi.
Hledáme nadšené lidi, kteří sdílí stejnou myšlenku.