Chceš se stát naším lektorem?

CHci učit

Pojď dělat práci, co má smysl

Přehled aktuálních pozic v Czechitas:

Event Coordinator, Ostrava

V Czechitas si zakládáme na skvělých vztazích a profesionalitě. Pozice Event Coordinator je esencí právě těchto hodnot. Čeká tě organizace našeho největšího vzdělávacího programu: Digitální akademie v Ostravě. V kontaktu budeš s účastnicemi, partnery i širším týmem a budeš se podílet na jejich péči. Nabízíme pozici na plný úvazek (1,0 FTE) na dobu určitou, s další možností prodloužení na dobu neurčitou.

Career Development Coordinator (Kariérní spojka) Praha

Jsme komunita s jasným posláním – inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. Slovo uplatňujeme v tomto případě platí dvojnásob. Naše Kariérní spojka pomáhá jak našim partnerům, tak i našim absolventkám v uplatnění nově nabytých znalostí a vzájemnému propojení.

Lektor/ka IT kurzů –⁠ Tvorba webu

Studuješ IT nebo pracuješ v IT firmě a zaměřuješ se na Tvorbu webu? Pokud chceš předávat své znalosti dál, hledáme právě tebe! Jsme vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá novým talentům objevovat svět IT. Staň se součástí komunity a pojď nám pomoct dostat do IT více žen.

Lektor/ka IT kurzů –⁠ Testování

Studuješ IT nebo pracuješ v IT firmě a zaměřuješ se na Testování softwaru? Pokud chceš předávat své znalosti dál, hledáme právě tebe! Jsme vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá novým talentům objevovat svět IT. Staň se součástí komunity a pojď nám pomoct dostat do IT více žen.

Lektor/ka IT kurzů –⁠ Datová analýza

Studuješ IT nebo pracuješ v IT firmě a zaměřuješ se na datovou analýzu? Pokud chceš předávat své znalosti dál, hledáme právě tebe! Jsme vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá novým talentům objevovat svět IT. Staň se součástí komunity a pojď nám pomoct dostat do IT více žen.

Head of Product - Praha/Brno

Jsme Czechitas. Vzděláváme ženy v IT oblasti a pomáháme jim k uplatnění na trhu práce. A právě to, v jakých oblastech, jakým způsobem a v jaké podobě na to jdeme, je určujícím faktorem pro dopad, který děláme. Nově vzniklá role Head of Product má za cíl posunout náš již fungující tým na strategickou úroveň. Od současné inovace stávajících produktů a vývoj nových přinese produktovou vizi, ucelenou metodiku a vliv na směřování Czechitas.

Jsme tým

Nejen na našich kurzech, ale i v týmu panuje hravá a přátelská atmosféra.
Táhneme za jeden provaz.

Máme volnost

Jsme otevření novým nápadům a kreativitě. Jeden z benefitů je flexibilní pracovní doba.

Dává to smysl

Budeš měnit svět IT v Česku s námi.
Hledáme nadšené lidi, kteří sdílí stejnou myšlenku.