Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy

Chceš se stát naším vyučujícím?

CHci učit

Pojď dělat práci, co má smysl

Přehled aktuálních pozic v Czechitas:

Event koordinátor*ka Digitálních akademií, Brno

Jsme nezisková organizace se silnou komunitou lidí a jasným posláním - vzdělávat ženy v oblasti IT a přispět tak k větší diverzitě a inovativnosti Česka. I ty můžeš být u toho, v samém centru dění, kde se všechny tyto příběhy tvoří a odehrávají. Pokud tě láká ponořit se do světa event managementu v Czechitas, organizovat naše vzdělávací aktivity pro ženy a podporovat účastnice na cestě k úspěchu, pak jsi to přímo ty, koho hledáme! Přidej se k nám na pozici Event koordinátor*ka Digitální akademie a pomoz nám udělat svět IT realitou pro všechny odvážné ženy!

Head of Partnerships & Fundraising - Praha/Brno

Pojď s námi do party! Potřebujeme fajn člověka, který bude mít tah na bránu a srdce na pravém místě. Takového, který nezkazí žádnou legraci a chce dělat něco smysluplného. Neslibujeme nejvyšší mzdu na světě, ale slibujeme, že přijdeš mezi skvělé a inspirativní lidi, kteří táhnou za jeden provaz. Do komunity, která je flexibilní, kde se nápady cení, výsledkům se tleská a všichni jdeme za společnou vizí. Tak jestli chceš přispět k něčemu dobrému, inovativnímu, zkus to u nás. Těšíme se na dalšího silného lídra, který nám pomůže se svým týmem získávat tolik potřebné zdroje pro naše projekty.

Pomáhej tvořit kurzy v oblasti Datové analýzy

Jsme Czechitas, neziskovka plná vášně pro technologie a poslání podporovat ženy ve světě IT. Nyní hledáme nové tvůrce obsahu našich kurzů, kteří budou součástí expertní skupiny! Pojď se společně s námi podílet na tvorbě nových datových kurzů, které pomůžou našim účastnicím překročit hranice IT světa.

Pomáhej tvořit kurzy v oblasti Testování

Jsme Czechitas, neziskovka plná vášně pro technologie a poslání podporovat ženy ve světě IT. Nyní hledáme nové tvůrce obsahu našich kurzů, kteří budou součástí expertní skupiny! Pojď se společně s námi podílet na tvorbě nových kurzů na testování, které pomůžou našim účastnicím překročit hranice IT světa.

Pomáhej vzdělávat ženy v AI

Hledáme lektory/lektorky a kouče/koučky na kurzy Czechitas. Využíváš AI k práci/studiu a chceš předávat své znalosti dál? Pokud ano, hledáme právě tebe! Jsme vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá novým talentům objevovat svět IT. Staň se součástí komunity a pojď nám pomoct dostat do IT více žen.

Pomáhej vzdělávat ženy v Testování

Hledáme lektory/lektorky a kouče/koučky na kurzy Czechitas. Studuješ IT nebo pracuješ v IT firmě a zaměřuješ se na testování softwaru? Pokud chceš předávat své znalosti dál, hledáme právě tebe! Jsme vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá novým talentům objevovat svět IT. Staň se součástí komunity a pojď nám pomoct dostat do IT více žen.

Pomáhej vzdělávat ženy v Tvorbě webu

Hledáme lektory/lektorky a kouče/koučky na kurzy Czechitas. Studuješ IT nebo pracuješ v IT firmě a zaměřuješ se na tvorbu webu? Chceš předávat své znalosti dál? Pokud ano, hledáme právě tebe! Jsme vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá novým talentům objevovat svět IT. Staň se součástí komunity a pojď nám pomoct dostat do IT více žen.

Pomáhej vzdělávat ženy v Pythonu pro data

Hledáme lektory/lektorky a kouče/koučky na kurzy Czechitas. Studuješ IT nebo pracuješ v IT firmě a zaměřuješ se na Python pro datovou analýzu? Pokud chceš předávat své znalosti dál, hledáme právě tebe! Jsme vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá novým talentům objevovat svět IT. Staň se součástí komunity a pojď nám pomoct dostat do IT více žen.

Pomáhej vzdělávat ženy v Datové analýze

Hledáme lektory/lektorky a kouče/koučky na kurzy Czechitas. Studuješ IT nebo pracuješ v IT firmě a zaměřuješ se na datovou analýzu? Pokud chceš předávat své znalosti dál, hledáme právě tebe! Jsme vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá novým talentům objevovat svět IT. Staň se součástí komunity a pojď nám pomoct dostat do IT více žen.

Pomáhej vzdělávat ženy v Kybernetické bezpečnosti

Hledáme kouče/koučky na kurzy Czechitas. Orientuješ se ve vodách kybernetcké bezpečnosti? Chceš předávat své znalosti dál? Pokud ano, hledáme právě tebe! Jsme vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá novým talentům objevovat svět IT. Staň se součástí komunity a pojď nám pomoct dostat do IT více žen.

Jsme tým

Nejen na našich kurzech, ale i v týmu panuje hravá a přátelská atmosféra.
Táhneme za jeden provaz.

Máme volnost

Jsme otevření novým nápadům a kreativitě. Jeden z benefitů je flexibilní pracovní doba.

Dává to smysl

Budeš měnit svět IT v Česku s námi.
Hledáme nadšené lidi, kteří sdílí stejnou myšlenku.