Chceš se stát naším lektorem?

CHci učit

Pojď dělat práci, co má smysl

Přehled aktuálních pozic v Czechitas:

Branch Lead, České Budějovice (úvazek 0,8)

Jsme komunita s jasným posláním - inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. A právě teď hledáme Branch Leada, který povede tým tří šikovných lidí, bude nás reprezentovat na správných místech v Jihočeském kraji, naváže spolupráci s novými partnerskými firmami, institucemi a hlavně – bude posouvat a zviditelňovat naši pobočku.

Koordinátor komunity Czechitas, Praha (poloviční úvazek)

Czechitas je komunita s jasným posláním - Inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. Role Koordinátor komunit je pro naše poslání klíčová. Stará se o tým našich lektorů, koučů a workshopistů, aktivně vyhledává nové a hlavně, pomáhá posouvat naši pobočku v Praze zase o kus dál.

Product Owner, Praha/Brno (poloviční úvazek)

Product Owner je klíčový člen týmu, který se stará o svěřenou část produktového portfolio. Sleduje trendy v oblasti a oboru, přichází s novými nápady, podílí se na vývoji produktů, analyzuje data, propojuje stakeholdery, sleduje konkurenci a spoustu dalšího. Práce je to opravdu pestrá, což může potvrdit 100 % tvých budoucích kolegů.

Nemáme vypsanou tu pravou pozici a láká tě práce v Czechitas? Dej nám o sobě vědět!

Vyplnit formulář

Jsme tým

Nejen na našich kurzech, ale i v týmu panuje hravá a přátelská atmosféra.
Táhneme za jeden provaz.

Máme volnost

Jsme otevření novým nápadům a kreativitě. Jeden z benefitů je flexibilní pracovní doba.

Dává to smysl

Budeš měnit svět IT v Česku s námi.
Hledáme nadšené lidi, kteří sdílí stejnou myšlenku.