Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy

Chceš nastartovat kariéru v IT?

Věříme, že ženy do IT patří a jsme připraveni pro to udělat všechno. Od roku 2014 jsme v informačních technologiích pomohli zaměstnat stovky žen a vytvořili jsme komunitu více než 20 000 lidí, kteří nám v tom chtějí pomáhat. Za naši činnost jsme v roce 2017 získali i Národní cenu kariérového poradenství.

KARIÉROVÉ
WORKSHOPY

Vylaď si s námi CV a LinkedIn profil a připrav se na pohovor.

KARIÉROVÉ
PORADENSTVÍ

Cítíš, že potřebuješ změnu
a nevíš, kudy se vydat? Potřebuješ pomoci
s životopisem, výběrem kurzů nebo probrat tvé pochybnosti?

JOB FAIR
CZECHITAS

Interaktivní akce
s workshopy, konzultacemi
a speed datingem s firmami.

Kariérové workshopy

Ve spolupráci s našimi partnery a lektory pořádáme pravidelné workshopy online nebo fyzicky v Praze a v Brně na témata osobní brand nebo jak na životopis a LinkedIn, když měníš kariéru. Připravíme tě i na záludné otázky, které padají na pohovorech. 

Potřebuješ nakopnout a dodat odvahu? Kariérní workshopy tě nabijí, protože budeš v komunitě žen, které jsou na tom podobně jako ty.

NAbídka workshopů

INDIVIDUÁLNÍ KARIÉRKO

Cesta do IT

Jsi na úplném začátku své cesty do IT a nevíš kudy kam?

Doporučujeme ti nejdříve se seznámit s IT trhem a zjistit, co vše můžeš v IT dělat, a co bys měla na jednotlivých pozicích na starosti. Odborníci z firmy Accenture ti nejen představí činnosti, které je čekají během pracovního týdne, ale poodhalí i rozdíl mezi juniorem a seniorem či potřebné dovednosti.

Určitě se také podívej na naši sekci online kurzů zdarma. Vyzkoušej si v praxi úvodní lekce a zjisti, které téma tě zaujalo nejvíce.

Neváhej se přihlásit i na naše kurzy “Poznej”, kde se můžeš seznámit s tím, jak vypadá například testování, datová analytika nebo programování. Své zkušenosti ti předá člověk z praxe a budeš mít možnost se na cokoliv zeptat.

Kariérový koučing a poradenství

Potřebuješ jít víc do hloubky a ujastnit si, co vlastně chceš a v čem jsi dobrá? Během individuálního kariérového koučinku & poradenství ti pomůžeme zmapovat tvé silné stránky, hodnoty, vize a pomůžeme ti je zapracovat do tvé osobní prezentace v podobě CV a Linkedin profilu a ukážeme ti, jak vše efektivně a autenticky prezentovat na pohovoru. Kariérový koučink & poradenství je placený a probíhá online.

Počet setkání a frekvenci si volíš ty - minimální délka setkání je 1 hod.

Petra Drahoňovská

Career Development

petra.drahonovska@czechitas.cz
Monika Ptáčniková

Career consultant & trainer

monika.ptacnikova@czechitas.cz

Příběhy absolventek

Z učitelství do programování, z administrativy k datové analýze nebo z farmacie do testování software. Příběhy našich absolventek ti dodají motivaci. Jaký bude ten tvůj?
Máš chuť s námi sdílet, jaká byla tvoje cesta? Jak ti Czechitas pomohlo k práci?

Job Fair Czechitas

Kariérní veletrh v Czechitas stylu. Interaktivní a nabitý informacemi a zážitky. Čekají tě workshopy, individuální konzultace životopisu, speed dating s firmami, nové kontakty a třeba i nová práce. Počet účastnic a účastníků limitujeme, abychom zachovali dostatek prostoru pro každou a každého z vás. Akce je určena pro ženy i muže :)

V dubnu 2021 jsme se potkali online v hravém prostředí Confer-o-matic. Jak to probíhalo?

Koukni na stránky či na video z akce.

Chceš se zorientovat v IT pozicích?

Připravili jsme pro tebe, za podpory EU a ve spolupráci s Accenture, video a infografiky 12 typických IT pozic, které dnes a denně vídáváme v pracovních nabídkách firem.

Na portálu O práci v IT zjistíš, co dělá v práci tester, Frontend a Backend vývojář, BI analytik a další a jaké znalosti jsou potřeba pro dané pozice.

Užitečné odkazy

Czechitas příležitosti - na Facebook skupině Czechitas příležitosti najdeš pracovní nabídky našich partnerských firem.

Czechitas Youtube - na youtube najdeš kariérní videa s tipy, jak na životopis, Linkedin, kariérní změnu nebo jak se připravit na pohovor a co při přípravě nepodcenit.

Czechitas podcast - příběhy, které vytvářejí ženy v IT. Povídáme si s absolventkami kurzů, lektory a zajímavými lidmi z oboru.

Potřebuješ poradit?

Soňa Kapusňáková
sona.kapusnakova@czechitas.cz