Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy

Baví tě studovat vlastním tempem z pohodlí domova? Připravili jsme pro tebe několik možností, jak se vzdělávat formou samostudia. Vyzkoušej si kurzy zdarma, díky kterým máš jedinečnou možnost zjistit, které téma tě baví nejvíce.

Tutoriály

Tutoriál je návod krok za krokem. Obvykle představuje práci v určitém softwaru, aplikaci nebo programovacím jazyku. Velmi často využívá záznamy obrazovky nebo screenshoty, na kterých je vidět, jak se co dělá (např. jak se pracuje s vrstvami ve Photoshopu). 

Naše tutoriály můžeš studovat zdarma. Skládají se z deseti 30minutových videolekcí, které jsou doplněny o další studijní materiály - ukázky kódu, praktické příklady a kontrolní otázky - díky kterým si můžeš nejdůležitější učivo zopakovat. Klikni na náhled a vyzkoušej si první lekci nebo se rovnou zaregistruj do studia celého kurzu! 

Úvod do Wordpress

Provedeme vás základy populárního redakčního systému WordPress a pomůžeme vám vybudovat vlastní webovou stránku nebo blog. Pochopíte základní nastavení a instalaci WordPressu, vytváření a správu příspěvků a rubrik, a úpravu stránek pomocí page builderu Elementor. Během kurzu se naučíte, jak pracovat s šablonami, plug-iny, editovat stránky a příspěvky, upravovat vzhled stránky a tvořit formuláře bez nutnosti kódování.

Naprogramuj si vlastní hru

Vytvoř si vlastní hru a nauč se tak základy programování! Celý tutoriál i hra jsou pojaté tak, aby to zvládl úplný začátečník. O co ve hře půjde? O zdraví. V těchto dnech (ale nejen teď) je důležité udržet si dobrou imunitu.

Poznej svět IT - přehled pojmů

Úvod do datové analýzy

Úvod do HTML a CSS

Pojď se s námi naučit vytvářet webové stránky. Online kurz Tě provede základy HTML a CSS.

Úvod do Python

Úvod do JavaScript

Úvod do Java

Po vyplnění formuláře ti zobrazíme link na zvolený kurz

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
*Povinný údaj = údaje sbíráme za účelem přehledu a vylepšování produktu
Ups...Něco se pokazilo. Zkus prosím vyplnit formulář znovu.
vybrat kurz zdarma
Online kurz byl připraven v rámci Stipendia Czechitas, které je podpořeno z projektu: "Ženy do IT" (reg.č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_061/0003268), který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Videa na YouTube

Pokud se chceš naučit od všeho něco nebo máš třeba jen chvilku při cestě autobusem do práce, jsou tady pro tebe naše kratší vzdělávací videa na YouTube. Najdeš zde spoustu praktických tipů, například:

Jít na Youtube

Online kurzy na IBM SkillsBuild

Na této vzdělávací platformě najdeš stovky online kurzů, které ti mohou pomoci dovzdělat se v IT tématech nebo rovnou zamířit k rekvalifikaci do IT. Výhodou je, že jsou zdarma a také po jejich ukončení dostaneš tzv. badge, tedy certifikát, díky kterému můžeš zaměstnavateli ukázat, co umíš. Většina kurzů je v angličtině, ale několik je také přeložených do českého jazyka. 

Prozkoumej některou z profesních cest:

Nebo balíčky dovedností, které jsou klíčové pro život a zaměstnání v dnešním světě:

Chci se učit s IBM Skills build