Získej stipendium pro studium zdarma

Trh práce se rychle mění a roste poptávka po digitálních dovednostech. Google ve spolupráci s Czechitas rozděluje 2000 stipendií zájemcům, kteří chtějí vyjít vstříc novým příležitostem a třeba kompletně změnit svou kariérní cestu. Kurzy Google Career Certificates na platformě Coursera.org ti umožní získat nové profesní dovednosti v těchto žádaných oblastech:

Na platformě Coursera.org tě čeká spousta výukových videí. Můžeš si procházet materiály dle vlastního tempa a po úspěšném dokončení třeba kompletně změnit směr své pracovní cesty. Po absolvování získáš i certifikát. Připoj se k lidem, kteří se chtějí připravit na budoucnosti.

požádat o stipendium

Absolvování kurzu obvykle trvá 3 - 6 měsíců a nevyžaduje žádné předešlé zkušenosti či vzdělání v oboru. Kurzy jsou v anglickém jazyce a jsou zakončeny udělením certifikátu.

Jak požádat o stipendium

Zaujala tě možnost získat stipendium? Vyplň nám přihlášku. Přijatí žadatelé získají přístup do kurzu na platformě coursera.org zdarma.

Po přihlášení přes portál Czechitas a vyplnění formuláře ti nejpozději do 7 dní přijde registrační email od Coursera. Na konci tohoto emailu uvidíš panel "View all courses", přes který se proklikneš na platformu k daným vzdělávacím modulům.
Všichni, kteří chtějí toto stipendium získat, musí na tento registrační email vyčkat.

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU

Potřebuješ poradit?

Markéta Polková

Event Coordinator Praha

marketa.polkova@czechitas.cz