Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy

V rámci kurzu si ukážeme různé oblasti IT, životní cyklus projektu, různé pozice v IT a další.

V rámci kurzu si ukážeme různé oblasti IT, vše si představíme na životním cyklu IT projektu. Zjistíš:

  • Jak se IT projekt vytváří
  • Jak se navrhuje
  • Jak se vyvíjí
  • Jak se testuje
  • Jak se udržuje v provozu

Zároveň s tím se naučíš spoustu nových slov, které ti pomohou lépe porozumět jazyku ajťáků. Budeme si povídat i o různých pozicích, které se v IT vyskytují a zjistíš, že IT nejsou jen programátoři, ale spousta dalších i méně technických pozic. Všichni se ale podílejí na vzniku produktů, které používáme dnes a denně.

Co je to IT?

Možná někde uvidíte i ICT (Information and Communication Technologies). Z názvu vyplývá, že jsou to technologie, které se starají o zpracovávání, uchovávání, řízení, vyhledávání a využívání dat. IT nejsou jen počítače, ale i software (aplikace a programy).

Projekt online vzdělávání byl realizován v rámci Stipendia Czechitas v projektu: „Ženy do IT“ (reg.č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_061/0003268), který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

ZAUJAL TĚ TENTO ONLINE KURZ?

Odebírej náš měsíční newsletter, kde najdeš například IT novinky, Tech Meetupy, ale i pozvánky na konference. Čas od času ti dohodíme slevu na vstup, zajímavé pracovní příležitosti nebo tipy, kde se dál vzdělávat. Buď v obraze!

Odebírej Newsletter