Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy
Semestrální
Rozsah hodin
Liší se podle termínu
hodinA
hodinY
hodin

Představuje počet hodin jak přímé výuky (výuka s lektorem online, hybridně či prezenčně), tak nepřímé výuky (samostudium, video, exkurze atp.).

Úroveň pokročilosti
Úplní začátečníci
Nedotovaná cena kurzu

Pro podnikající osoby a firmy poskytujeme kurzy za plnou nedotovanou cenu.

Dotovaná cena kurzu

Zdarma

4000

O čem to celé bude?

Licence na šestiměsíční online studium kybernetické bezpečnosti?

Ano! Máme pro tebe úplnou novinku. Ve spolupráci s Google na tebe čeká bezplatná licence do šestiměsíčního online samostudia Google Cybersecurity Professional Certificate, které bude možno při splnění podmínek studovat zcela zdarma.

Od září 2023 jsme spouštěli každý měsíc jeden společný studijní běh. V roce 2024 spustíme společné běhy v měsících leden, březen a květen. Se studiem tedy můžeš začít v jednom z těchto měsíců.

K dispozici budeš mít vzdělávací kurz kybernetické bezpečnosti v angličtině na platformě Coursera po dobu šesti měsíců. Kurz je určen pro začátečníky a my tě celým studiem hezky provedeme. Na konci tě čeká profesní certifikát, díky kterému bude mnohem snazší najít uplatnění a nastartovat kariéru v oblasti kyberbezpečnosti. Pomůžeme ti projít postupně všemi tématy, průběžně tě budeme upozorňovat na jednotlivé milníky, sdílet materiály, sledovat tvé tempo a podporovat tě v dokončení.

Jsi připraven/a na novou kariéru v tomto raketově rostoucím oboru?

Jak bude studium vypadat a co je obsahem?

1. BEZPLATNÁ LICENCE

Google Cybersecurity Certificate obsahuje 8 témat, díky kterým získáš komplexní vzdělání v kyberbezpečnosti, které ti umožní rekvalifikaci do tohoto oboru.

Součástí každého tématu jsou moduly, které obsahují jednotlivé lekce ve formě předtočených videí v angličtině. Součástí lekcí jsou ale i články, praktická cvičení a kontrolní testy, které ověří tvou znalost daného tématu.

 • Course 1: Foundations of Cybersecurity
 • Course 2: Play It Safe: Manage Security Risks
 • Course 3: Securing Networks
 • Course 4: Computing Basics for Security
 • Course 5: Assets, Threats, and Vulnerabilities
 • Course 6: Detection and Response
 • Course 7: Python for Security
 • Course 8: Your Journey Into the Security Profession

2. PODPŮRNÉ AKTIVITY

Díky záloze ti můžeme ke studiu poskytnout podpůrné aktivity a studium ti tak půjde hezky od ruky. Jak ti budeme ve studiu pomáhat?

 • Každý měsíc spustíme společný běh, tzn. budeš součástí studijní skupiny, která má stejné tempo a milníky studia.
 • Můžete si navzájem pomáhat, radit a společně studovat. Společný komunikační nástroj s různými skupinami a kanály podpoří vaši spolupráci.
 • Naši kouči ti budou k dispozici v rámci každého z 8 tématických okruhů. Rádi ti poradí, když si nebudeš s něčím vědět rady.
 • Můžeš navštívit odborné tématicky zaměřené open hours (konzultační hodiny) s koučem.
 • Budeme ti pravidelně připomínat milníky studia, aby bylo tvé studijní tempo po celou dobu stejné.
 • Budeme tě informovat, pokud si všimneme, že jsi ve studiu 14+ dní neaktivní.

Jaká jsou kritéria přijetí do programu?

Ačkoliv spouštíme každý měsíc běh pro novou studijní skupinu, jsou naše kapacity omezené. Proto do programu Google Cybersecurity Certificate posuzujeme přihlášky a vybíráme zájemce na základě kritérií, kterými jsou:

 • znalost angličtiny (minimálně na úrovni B1, ale komfortněji se ti bude studovat se znalostí B2),
 • ochota vzdělávat se a časová kapacita, kteoru chceš studiu věnovat,
 • motivace k samostudiu.

Získání certifikátu

 • Při úspěšném dokončení kurzu (tzn. do 6 měsíců) získáš certifikát od společnosti Google, který je uznávaný mezi zaměstnavateli po celém světě.
 • Kvalifikuješ se na různé pozice jako například: Cybersecurity analyst, security operations center analyst, information security analyst, IT security analyst and cyber defense analyst.

Podmínky pro získání licence zdarma

Licenci ke studiu ti poskytneme zdarma. Studium je však podmíněno startovným 4 000 Kč, která je určena na podpůrné aktivity, kterými ti tvou cestu kyberbezpečností usnadníme a úspěšně ti tak pomůžeme k vytouženému certifikátu. Toto startovné můžeš při splnění podmínek získaz zpět a studovat program zcela zdarma. Jak tedy studovat zcela zdarma?

Startovné ti vrátíme v plné výši a licenci ponecháme, pokud:

 • Úspěšně absolvuješ kurz do 6 měsíců od začátku společného běhu.

 • Budeš aktivní na platformě Coursera a splníš důležité milníky studia. Nečinnost nesmí být delší jak 30 dní, jinak ti bude licence odstraněna.

Startovné se ti nevrací a licence ti bude odebrána, pokud:

 • Nestihneš studium včas dokončit (tzn. do 6 měsíců).

 • Budeš neaktivní více než 30 dní.

Částečný přístup ke studijním materiálům dokončené sekce ti zůstane zachován i při ztrátě licence. V případě úspěšného absolvování ti přístup k materiálům zůstává zachován spolu s licencí.

Kolik času si na studium připravit?

Kurz Google Cybersecurity Certificate obsahuje přes 130 hodin online výuky, trvat by měl maximálně 6 měsíců, což odpovídá zhruba 5 a půl hodinám studia týdně (20 hodin měsíčně).Tvoji aktivitu budeme hlídat společně s tebou a pokud budeš déle nečinný, kontaktujeme tě a povzbudíme k dalšímu studiu.

HARMONOGRAM STUDIA

Dotovaná cena kurzu je určena fyzickým osobám nepodnikajícím (nefakturujícím na IČ). Nedotovaná cena platí pro fyzické osoby podnikajicí (OSVČ - fakturující na IČ) nebo pro právnické osoby (firmy, instituce).

Otevřené termíny

11
.
3
.
a
9
.
9
.

Online

Po
,
Út
,
St
,
Čt
,
0:00
18:40
,
0:00
18:40
Hybridní
Hlavní lektor
Kontaktní osoba
#6 Google Cybersecurity Professional Certificate
#6 Google Cybersecurity Professional Certificate
#6 Google Cybersecurity Professional Certificate
Uzavřená registraceUzavřená registrace
Registrace uzavřena

Registrace do:

.
.
(nebo do naplnění kapacity)

Registrace od:

.
.
Kurz, na který se chceš přihlásit, není dostupný? Nastav si upozornění do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile nový termín kurzu přidáme.
hlídat kurz
Kalendář

Lektoři

Lektory k tomuto kurzu zatím tajíme :)

Partneři