Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy

Předávej své znalosti dál

Je IT tvoje vášeň a chceš se o své znalosti podělit? Buď zdrojem inspirace a vzdělání pro ženy, které se chtějí učit IT, a staň se součástí naší komunity! Přidej jako vyučující (můžeš lektorovat, koučovat nebo mentorovat) nebo nám pomoz s organizací kurzů. Komunita Czechitas je jeden velký tým skvělých lidí se společným cílem a hledáme další nadšence, kteří s námi budou měnit osudy našich účastnic.

Jsme Czechitas – vzdělávací nezisková organizace, která pomáhá novým talentům, převážně ženám, objevovat svět IT. Naše kurzy jsou unikátní bezpečným prostředím s individuálním přístupem. Dlouhodobě nás podporují významné firmy, které věří v naši myšlenku. Více o našem fungování najdeš zde.

Výuka probíhá většinou online nebo hybridně. Hledáme ale parťáky odkudkoliv. V online světě je jednoduché se s námi spojit a pomáhat klidně z Aše, Jeseníku nebo Berlína.  Toto jsou období, kdy probíhá samotná výuka a spolupráce bývá intenzivnější.

V ostatních měsících kurzy chystáme, domlouváme a máme více volného času. Více o kurzech si můžeš přečíst tady.

Zapoj se

Zaregistruj se do naší komunity. Naši People specialisti ti představí Czechitas a podrobněji řeknou, jak to chodí na našich kurzech, jaké nabízíme odměny a benefity a jaké to je být součástí Czechitas.
Nevidíš se v žádné roli, ale stále máš chuť se zapojit? Napiš nám.

Online setkání

Připoj se na online call v úterý 30. 7. v 18:00, kde ti vysvětlíme další podrobnosti o našich kurzech a jak spolupráce probíhá.

VLOŽIT DO KALENDÁŘE

Zaregistruj se do komunity

Máš představu, v jaké roli se chceš zapojit?

Registrace

Chci vědět více

Jak to u nás funguje a jak se můžeš zapojit. Žádný newsletter.

Veronika Kabátová

People Specialist for Extended Team

chciucit@czechitas.cz

Proč se k nám přidat?

Budeš dělat něco smysluplného. Budeš učit motivované ženy, které se chtějí vzdělávat v IT a najít si v tomto oboru práci. Výsledky a dopad své práce uvidíš velmi brzy. Mrkni na příběhy našich absolventek, které si po absolvování kurzu našly práci v oboru.