Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy
Počet hodin výuky
300
 hodin
hodinA
hodinY

Představuje počet hodin jak přímé výuky (výuka s lektorem online, hybridně či prezenčně), tak nepřímé výuky (samostudium, video, exkurze atp.).

Domácí úkoly
150
hodinA
hodinY
hodin

Počet hodin na domácí úkoly. Rozsah domácích úkolů se uvádí zvlášť a nepočítá se do ceny kurzu.

Úroveň pokročilosti
Středně pokročilí
Nedotovaná cena kurzu
159990

Pro podnikající osoby a firmy poskytujeme kurzy za plnou nedotovanou cenu.

Dotovaná cena kurzu

Zdarma

37990

O čem to celé bude?

Už v IT pracuješ? Nebo začínáš a máš odhodlání na sobě máknout? Chtěla by ses posunout do kybernetické bezpečnosti a zatím nevíš jak? Pak jsi tady správně!

Ať už jsi v IT zkušená nebo ambiciózní nováček, vydej se s námi na cestu Analytička kybernetické bezpečnosti a získej práci na poli kybernetické bezpečnosti.

Než budeš číst dál, už jsi viděla naše nové kurzy Základy operačních systémů a Základy monitorování sítí? Tyto kurzy tě připraví na vstupní test do Akademie. Můžeš je studovat oba najednou - dokonce to doporučujeme. Pokud ale nejsi úplný nováček a na test se chceš připravit samostudiem, čti dál, i touto cestou sem ůžeš vydat, ale bude to více na tobě.

Naše Akademie se zaměřuje na praktickou i teoretickou výuku. V první části Akademie budeš v roli útočníka, abys důkladně porozuměla útokům i útočníkům. V druhé části se přesuneš na stranu obránců a podíváš se co při útoku vidí obránci a co mohou a mají dělat před útokem, při něm a po něm. Budeš se učit od zkušených odborníků na kybernetickou bezpečnost, kteří ti poskytnou jedinečný vhled.

O kyberbezpečnosti

Oblast kybernetické bezpečnosti se v budoucnu stane jednou z nejdůležitějších oblastí IT. Odborníci na kybernetickou bezpečnost budou bez pochyb stále více nezbytnou součástí každé firmy nebo organizace. V posledních letech jsme mohli být svědky různých útoků nejen na firmy v odvětví IT, ale i instituce ve státní správě nebo neziskové organizace. Dle studií bude do roku 2030 poptávka po těchto specialistech téměř o třetinu vyšší než dnes.

Co se naučíš?

  • Budeš mít komplexní znalosti v oblasti operačních systémů, sítí, legislativy a kybernetické bezpečnosti.
  • Dokážeš pracovat s nástroji pro analýzu incidentů a síťového provozu.
  • Budeš znát aktuální nařízení v oblasti kybernetické bezpečnosti a současnou platnou legislativu.
  • Porozumíš procesům kolem log managementu a principům detekčních pravidel.

Rozvrh studia

Studium této Akademie vyžaduje hodně času a energie, a proto je nutné zahrnout do studia i přípravu na lekce a vypracování domácích úkolů.

Lekce jsou plánovány přes týden online ve večerních hodinách. Jednou za tři až čtyři týdny proběhnou víkendové bootcampy v hybridním formátu. Místa konání těchto bootcampů budou upřesněna, ale vždy se bude jednat o Prahu nebo Brno. Pro úspěšné zakončení Akademie se musíš min. 50 % bootcampů zúčastnit prezenčně. 

Rozvrh Akademie je sice náročný, ale je navržen tak, aby ti umožnil studovat při zaměstnání, při jiném studiu nebo třeba na mateřské dovolené. Věříme, že s naší podporou dokážeš skloubit studium a práci a dosáhneš svých kariérních cílů v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Cena

Cena této Digitální akademie je 37 990 Kč.

V ceně je zahrnuto 350 výukových hodin, kariérní konzultace a workshopy, hackathon i exkurze ve firmách. Cena se od ostatních akademiích liší ve vztahu k celkové délce studia a náročnosti tématu.

Splátkový kalendář – společně se zprávou o přijetí do Digitální akademie ti bude nabídnuta možnost financování studia i prostřednictvím splátkového kalendáře, na kterém se následně společně domluvíte s naší koordinátorkou. Je třeba počítat s tím, že první platba musí být uhrazena před začátkem studia a poslední před koncem Akademie. Částku je možné rozložit do max. 5 splátek.

Pro koho je Digitální akademie určena?

  • Pro ženy, které prošly kurzy Základy operačních systémů a Základy monitorování sítí či mají ekvivaletní znalosti nabyté samostudiem,
  • Pro ženy, které současná práce nenaplňuje, chtějí se kariérně posunout či změnit kariéru a stát se Analytičkou kybernetické bezpečnosti,
  • Pro ženy, které již v IT pracují nebo mají základní znalosti na to projití přijímacím testem.

Přijímací test

Součástí přijetí do Digitální akademie: Kyberbezpečnost je také úspěšné složení znalostního testu, který není náročný, ale díky kterému budou všechny studentky na stejné počáteční úrovni.

Na test se můžeš připravit formou samostudia – nachystali jsme pro tebe studijní cestu na platformě TryHackMe. Seznámíš se se základními pojmy i praktickými návody. Prostřednictvím celkem pěti bloků se naučíš vše, co potřebuješ k úspěšnému absolvování přijímacího testu. Každý blok má doporučenou dobu studia, ale jak rychle ho zvládneš je na tobě.

K dispozici bude i vzorový test, můžeš ho očekávat zhruba v září 2024. Oficiální test proběhne ve třech termínech na přelomu října a listopadu 2024.

 

Po Digitální akademii

Zhruba jednou za rok po dobu pěti let od ukončení Digitální akademie ti zašleme formulář s dotazy na vývoj tvé kariéry v IT. Poskytnuté informace nám umožní prokázat dopad našich kurzů a udržet je tak cenově dostupné. Všechna obdržená data budou anonymizována s ohledem na ochranu tvého soukromí.

Související kurzy

Akademie je posledním krokem na cestě Analytička kybernetické bezpečnosti.

Na Akademii i její přijímací test tě nejlépe připraví Úvod do kybernetické bezpečnosti, Základy operačních systémů a Základy monitorování sítí.

 

Pozn.: Součástí kurzovného je i občerstvení na prezenčních povinných akcích Akademie.

Dotovaná cena kurzu je určena fyzickým osobám nepodnikajícím (nefakturujícím na IČ). Nedotovaná cena platí pro fyzické osoby podnikajicí (OSVČ - fakturující na IČ) nebo pro právnické osoby (firmy, instituce).

Otevřené termíny

Aktuálně nemáme vypsané žádné termíny tohoto kurzu.
Kurz, na který se chceš přihlásit, není dostupný? Nastav si upozornění do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile nový termín kurzu přidáme.
hlídat kurz
Kalendář

Lektoři

Michal Svoboda
Lecturer
Petr Pospíšil
Lecturer
Martin Kunc
Lecturer
Tomáš Jirsík
Lecturer
Petr Šťastný
Lecturer
Jakub Fišer
Lecturer
Aleš Černošek
Lecturer
Pavel Matějíček
Lecturer
Kateřina Hůtová
Lecturer
Michal Šimeček
Lecturer
Hung Ngo
Lecturer
Martin Čížek
Lecturer
Daniela Zedníčková
Lecturer
Simona Zatloukalová Musilová
Lecturer
Lukáš Müller
Lecturer
Jakub Sekera
Lecturer
Kamila Kurníková
Team Leader Event Coordinátorů DA
Veronika Bartonova
Lecturer
Tomáš Čejka
Lecturer
Petra Poršová
Lecturer
Zdeněk Kodrla
Lecturer
Jakub Čunát
Lecturer
Hana Řehořová
Lecturer
Vladimír Roller
Lecturer
Tomas Zvara
Lecturer
Dominik Soukup
Lecturer
Anna Jungmannová
Lecturer
Petr Černý
Lecturer
Renáta Čepová
Lecturer
Radek Novák
Product Owner
Tomáš Vogel
Lecturer
Kateřina Grabcová
Lecturer
Michal Krsek
Lecturer
Vojtěch Kraus
Lecturer
Petra Drahoňovská
Career Development & Partnerships & HR Mentor

Partneři