Registrace

Registruj se!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Verča Wildová

Verča Wildová
Účastnice akce: Programuju

Kurz Úvod do programování můžu jen doporučit!
Funkce a jiné matematické postupy mi dělaly ve škole pokaždé trochu problém, ale na kurze vám lektor všechno prakticky vysvětlí, takže tomu snadno porozumíte. Czechitas měly pěkně zorganizovaný systém koučů, kteří za námi chodili a pomáhali nám řešit úkoly, když jsme si nevěděly rady.

C# II

Už jsi s programováním začala, ale pořád se ti zdá, že neznáš dost na to, abys mohla udělat něco pořádného? Preferuješ osobní přístup jako formu vzdělávání? Zúčastni se kurzu pro pokročilé, kde upevníš svoje základy, pronikneš hlouběji do tajů programování a naučíš se využívat nové zdroje dat ke svému prospěchu.

Kdy

středa, 7. bře. 2018

19:15 — 20:45 hod

Kde

CERGE institut
Politických vězňů 7
Praha 1,
Česká republika
https://cz.cerge-ei.cz/

Další informace

Délka trvání: 1h 30m

Vstupní znalosti: Pokročilý

Typ akce: pravidelný

Cena: 3 000 Kč

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Zejména pro absolventky mého úvodního kurzu. Vhodný je ale také pro ty, kdo rozumí základům programování (proměnné, podmínky, cykly, třídy a metody) a chce si to více procvičit a proniknout hlouběji. Znalost základní syntaxe (stylu psaní) jazyka C# se předpokládá.

ANOTACE:

Všechny lekce probíhá prakticky. Řešení problémů lektor vysvětluje a ukazuje přímo na kódu. Vždy po nějaké části dostaneš jako účastnice k vypracování praktické úkoly, kde si budeš moct nové znalosti okamžitě vyzkoušet a doma v rámci domácích úkolů vypilovat.

PŘEDPOKLADY:
  • Notebook s operačním systémem Windows (ideálně Windows 7 a novější) a nainstalovaným programem Visual Studio Community 2017.
  • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe)
  • Nabíječka
  • Cca 1 hodina volného času na domácí úkol každý týden. Opět, není nutné, ale silně doporučené
AGENDA:
  • Začneme připomenutím obsahu předchozího kurzu a poté navážeme novou látkou.
  • Naučíš se pracovat s datem a časem, textem a soubory.
  • Vyzkoušíš si známé principy Objektově orientovaného programování, které ti umožní ještě lépe modelovat příklady z reálného světa.
  • Opět si to spestříme programováním grafické aplikace.

Czechit Ova

Tým

Partneři