Registrace

Registraci většinou otevíráme nejpozději jeden měsíc před akcí.
Dejte mi vědět

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Andrea Pernicová

Andrea Pernicová
Účastnice akce: Další

Kurz určite predčil moje očakávania.
Kurz predčil moje očakávania. Obávala som sa, že sa budem na začiatku nudiť kvôli preberaniu začiatočníckých vecí, ale opak bol pravdou. Od začiatku bol kurz nabitý novými a užitočnými informáciami, ktoré mi určite pomôžu nielen pri spracovaní dát mojej diplomovej práce.

Agilní vývoj - Scrum

Většina firem zabývajících se vývojem software má zkušenosti s agilním vývojem a často je vyžaduje i od uchazečů o zaměstnání. Agilní přístup k vývoji podporuje komunikaci se zákazníkem, umožňuje lépe se adaptovat na změny a v neposlední řadě motivuje vývojový tým. Pojď si s námi tento inovativní přístup vyzkoušet v praxi!

Kdy

19. června 2021

9:30 — 17:30

Kde

Online

Další informace

Délka trvání: 8h

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Jednodenní

Cena: 590 Kč

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Kurz je určen pro začátečnice, které nemají s agilním vývojem software větší zkušenosti. Hodí se pro vývojářky, testerky, UX designérky, projekťačky a obecně všechny, které agilní přístup k vývoji zajímá.

ANOTACE:

Proces vývoje software, stejně jako IT technologie samotné, prošel za několik posledních desetiletí poměrně bouřlivým vývojem. Směřujeme od klasického a snadno plánovatelného vodopádového modelu k modelu agilnímu, který má za cíl lépe reagovat na stále dynamičtější požadavky doby.

Nejpopulárnějším agilním přístupem k vývoji software je v současnosti Scrum. Tento workshop ti Scrum srozumitelně představí. Vysvětlíme si základní pojmy, role zúčastněných, postup práce, vývojové artefakty. Prodisktujeme výhody a nevýhody agilního přístupu a ukážeme si je na příkladech z praxe.

V průběhu workshopu budeš mít možnost si nabyté znalosti ihned vyzkoušet na týmových úlohách.


PŘEDPOKLADY:

Žádné konkrétní vstupní znalosti nebo dovednosti nejsou potřeba.

AGENDA:
  • Úvod
  • Motivace
  • Agilní manifest
  • Základy scrumu
  • Role
  • Artefakty
  • Události
VÝSLEDEK:

Získáš povědomí o agilním vývoji, Scrumu a jeho základním fungování. Vyzkoušíš si Scrum v praxi a budeš lépe připravená jej začít používat v aktuální nebo budoucí práci.

171012 Czechitas Da Small 00105