Registrace

Registrace byla ukončena.
Chceš, aby ti neutekla žádná další akce?

Přidej se k odběru našeho Newsletteru.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Karolina

Karolina
Účastnice akce: Tvořím web

Pojďme společně udělat IT lákavé i pro další holky.
Vsadím se, že po absolvování workshopu s Czechitas budete mít ještě větší chuť proniknout do světa IT, protože zjistíte, že nemusíte nutně být asociální podivín zanedbaného zevnějšku – právě naopak! A holky – čím víc nás bude, tím méně bude platit předsudek právě uvedený.

Jak na web

Pojď se s námi naučit, jak nakódovat web a jak si ho udělat krásně responzivní.

Kdy

středa, 21 června, 2017

Kde

Concur, Metronom Business Center
Bucharova 2817/11
Praha, 158 00
Česká republika
https://www.concur.com/

Další informace

Obtížnost: Pokročilý

Typ akce: pravidelna

Začátek: 6:00odp.

Délka trvání: 3h

Cena: 2 500 Kč

Během sedmi setkání se naučíš opravdu hodně. Kurz je určen pro dívky a ženy, které už mají alespoň základní zkušenosti s tvorbou webu. Cílem kurzu je osvojit si vše prakticky.

Letmo si zrekapitulujeme základy a rovnou si ukážeme práci s jedním z nejlepších pomocníků webového vývojáře - developer tools. Nakódujeme si reálnou webovou stránku s podporou mobilních zařízení, tabletů i počítačů s pomocí moderních editorů a nástrojů. Nějaký čas také věnujeme propojení se sociálními sítěmi jako je Facebook a Twitter a analytickými nástroji od Googlu. Naučíme se, jak pořídit doménu a hosting a na závěr budeme náš web publikovat na internetu.

Kurz je převážně praktický - veškerou látku si okamžitě vyzkoušíš. Témata si vysvětlíme a ukážeme na několika menších samostatných projektech, které vždy budou zábavnou formou řešit konkrétní sadu problémů. Připrav se na to, že budeš dostávat domácí úkoly, abys měla během týdne možnost si látku prakticky procvičit i samostatně doma.

Na kurz budeš potřebovat základní znalost HTML a CSS (cca v rozsahu úvodního workshopu Czechitas Tvořím web 1: HTML/CSS). Je potřeba, abys znala alespoň základní HTML značky a věděla, jak se HTML styluje pomocí CSS. Každopádně určitě neboj, budeme mít na začátku srovnávací hodinu, takže se nestane, že bys výrazně nestíhala.

Co s sebou:

  • Notebook
  • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe)
  • Dobrou náladu! (bez té to rozhodně nepůjde)

Tým