Registrace

Registrace byla ukončena.
Chceš, aby ti neutekla žádná další akce?

Přidej se k odběru našeho Newsletteru.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Bara

Bara
Účastnice akce: Tvořím web

Odporúčam každej zvedavej holke.
Odporúčam každej zvedavej holke, ktorá sa rada učí a rozširuje svoje obzory. Nadobudnuté vedomosti a praktické zručnosti vám umožnia vytvoriť si svoj vlastný web a obohatia vaše CV.

Jak na web

Pojď se s námi naučit, jak nakódovat web a jak si ho udělat krásně responzivní.

Kdy

středa, 21. čvn. 2017

18:00 — 21:00 hod

Kde

Concur, Metronom Business Center
Bucharova 2817/11
Praha, 158 00
Česká republika
https://www.concur.com/

Další informace

Vstupní znalosti: Začátečník

Typ akce: pravidelna

Délka trvání: 3h

Cena: 2 500 Kč

Během sedmi setkání se naučíš opravdu hodně. Kurz je určen pro dívky a ženy, které už mají alespoň základní zkušenosti s tvorbou webu. Cílem kurzu je osvojit si vše prakticky.

Letmo si zrekapitulujeme základy a rovnou si ukážeme práci s jedním z nejlepších pomocníků webového vývojáře - developer tools. Nakódujeme si reálnou webovou stránku s podporou mobilních zařízení, tabletů i počítačů s pomocí moderních editorů a nástrojů. Nějaký čas také věnujeme propojení se sociálními sítěmi jako je Facebook a Twitter a analytickými nástroji od Googlu. Naučíme se, jak pořídit doménu a hosting a na závěr budeme náš web publikovat na internetu.

Kurz je převážně praktický - veškerou látku si okamžitě vyzkoušíš. Témata si vysvětlíme a ukážeme na několika menších samostatných projektech, které vždy budou zábavnou formou řešit konkrétní sadu problémů. Připrav se na to, že budeš dostávat domácí úkoly, abys měla během týdne možnost si látku prakticky procvičit i samostatně doma.

Na kurz budeš potřebovat základní znalost HTML a CSS (cca v rozsahu úvodního workshopu Czechitas Tvořím web 1: HTML/CSS). Je potřeba, abys znala alespoň základní HTML značky a věděla, jak se HTML styluje pomocí CSS. Každopádně určitě neboj, budeme mít na začátku srovnávací hodinu, takže se nestane, že bys výrazně nestíhala.

Co s sebou:

  • Notebook
  • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe)
  • Dobrou náladu! (bez té to rozhodně nepůjde)

Tým