Registrace

Registrace byla ukončena.
Po ukončení registrace již není možné se přihlásit (ani jako náhradnice).

Zůstaňme v kontaktu!

Dostávej náš měsíční newsletter a buď mezi prvními, kdo se dozví o akcích a dění v Czechitas.
Zasláním své adresy bereš na vědomí Podmínky zpracování osobních údajů společností Czechitas, z.s.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Agilní vývoj - Scrum

Většina IT firem v současnosti pracuje na bázi agilního vývoje. Tato metodika usnadňuje práci v týmu, vývoj projektu a komunikaci se zákazníkem. Pojď s námi nahlédnout do agilního vývoje a vyzkoušet si SCRUM simulaci!

Kdy

17. dubna 2021

9:30 — 17:30

Kde

Online

Další informace

Délka trvání: 8h

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Jednodenní

Cena: 590 Kč

Czechitas Kurz Ucastnice 1

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Kurz je určený pro úplné začátečnice, které nemají s agilním vývojem vůbec žádné zkušenosti. Pochopíš základní pojmy a vyzkoušíš si různé techniky, jak agile používat.

ANOTACE:

Nahlédneme do agilního vývoje, vysvětlíme si základní pojmy, schéma, různé techniky tak, abys pochopila, v čem celý agilní vývoj spočívá, jak funguje a jak ho zapojit nejen do vývoje softwaru. Budeme pracovat na digitálním projektu, ve kterém se zaměříme na nejznámější a nejrozšířenější metodu agilního vývoje - SCRUM.

Agilní vývoj je jedním z možných přístupů, jakým mohou IT týmy řídit vývoj a realizaci projektů. Přináší odpověď na dynamicky se měnicí situaci, ve které se současný (nejen) IT svět nachází. Klíčová je spolupráce a otevřená komunikace všech členů týmu včetně zadavatele - tedy zákazníka. SCRUM je pak jedním z pracovních rámců (frameworků) používaných v rámci agilního vývoje.

PŘEDPOKLADY:

Nepotřebuješ mít žádné znalosti agile. Během kurzu si vše vysvětlíme, vyzkoušíme v rámci projektu a během SCRUM simulace.

VÝSLEDEK:

Získáš povědomí o agilu. Budeš znát pojmy jako je sprint, retrospektiva, backlog, refinement, product owner a mnoho dalších zaklínadel.


Organizace si vyhrazuje právo na změny a úpravy místa, termínu konání, lektora či neotevření akce bez předchozího upozornění.