Registrace

Registraci uzavíráme po naplnění kapacity (včetně náhradnic).
Registruj se!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Andrea Pernicová

Andrea Pernicová
Účastnice akce: Další

Kurz určite predčil moje očakávania.
Kurz predčil moje očakávania. Obávala som sa, že sa budem na začiatku nudiť kvôli preberaniu začiatočníckých vecí, ale opak bol pravdou. Od začiatku bol kurz nabitý novými a užitočnými informáciami, ktoré mi určite pomôžu nielen pri spracovaní dát mojej diplomovej práce.

Zefektivnění práce a ušetření času díky digitálním aplikacím 1 a 2 ONLINE

Chceš být v práci efektivnější? Nebo se pracovně lépe uplatnit? Ukážeme ti technologie, které ti usnadní nejen tvůj pracovní, ale třeba i soukromý čas.

Kdy

8. března — 10. března 2021
17:30 — 20:00

Kde

Online

Další informace

Počet lekcí: 2

Délka jedné lekce: 2h 30m

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Dvoudenní

Cena: 590 Kč


Termíny konání lekcí

8. bře. 2021 / 10. bře. 2021

Poslední blok ze Seriálu Digitální dovednosti:

Zefektivnění práce díky technologiím I. 8. 3.

Představ si, že pracuješ chytřeji a máš více času. Čemu bys věnovala každý týden získaný den navíc? Zjistíš jaké používat přístupy a nástroje pro lepší profesní i soukromý život. Produktivita, osobní rozvoj, usnadnění komunikace s kolegy, řízení týmových projektů, šetření času time-management, práce na dálku. Vychytávky a zajímavé aplikace pro počítač i smartphone. Lektor Milan Formánek jich mám přes 500 a ukáže ti nejlepší z nich, které zjednoduší tvůj den.

Zefektivnění práce díky technologiím II. 10. 3.

Jak mít technologie pod kontrolou, hlídat strávený čas u nich a využít je pro své zdraví? Biohacking, zdravá a bezpečná práce u počítače a mobilu. Orientace v nových technologických termínech, se kterými se můžeš setkat (AI, AR, VR, IoT, 4D tisk, blockchain, crowdfunding, deep&dark web, freemium, fintech, apod.). No a kam posouvat své digitální znalosti a dovednosti dál? To se dozvíš na této lekci!


Img 9165

Tým