Registrace

Registraci většinou otevíráme nejpozději jeden měsíc před akcí.
Dejte mi vědět

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Dáša Al Tukmachi

Dáša Al Tukmachi
Účastnice akce: Digitální akademie

TO PROSTĚ CHCEŠ ZAŽÍT!!
Digitální akademie mi dala spoustu nových znalostí z oblasti datové analýzy, základů programování a otevřela dveře k nové kariéře. Učit se v prostředí, kde tě neuvěřitelně podporuje jak organizační tým, tak i samotní lektoři a mentoři, je radost. Také jsem díky DA poznala spoustu nových přátel.

Poznej Digitální akademii ONLINE

Co je Digitální akademie a jak ti může otevřít dveře do IT? Připoj se na online talk, kde ti zodpovíme otázky ke studiu tohoto rekvalifikačního kurzu.

Kdy

18. ledna 2021

17:30 — 19:00

Kde

Online

Další informace

Délka trvání: 1h 30m

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Přednáška

Cena: Zdarma

Da Dsc 0719

Na jaře začínají tříměsíční rekvalifikační kurzy Digitální akademie se zaměřením na testování (Brno, Ostrava), data (Praha) nebo web (Praha, Brno, České Budějovice). Absolvováním Digitální akademie získáš komplexní balíček vzdělání, poradenství v oblasti kariérního i osobního rozvoje, kontakty na partnerské firmy a hlavně příležitost získat nové uplatnění! Na online talku si ale řekneme mnohem víc. To, co zajímá tebe!

PRO KOHO JE PŘEDNÁŠKA URČENA

Přednáška je určena pro zájemce o studium Digitální akademie: Data, Web nebo Testování.

ANOTACE

Na online přednášce ti náš tým představí, jak si podat přihlášku, jak probíhá samotné studium a jaké možnosti se ti otevřou po absolvování kurzu. O pocity ze studia se s tebou podělí absolventky Akademií.

Projektová koordinátorka Digitálních akademií, Anička Mai, ti obecně povykládá, co je Akademie, a shrne nejčastější dotazy. Potom bude následovat část věnována tvým dotazům ke studiu Akademie obecně. V závěrečné části se rozdělíme do online místností, kde se budeme věnovat už konkrétním Digitálním akademiím (data, web nebo testování). V této části bude na tvé otázky odpovídat koordinátor, lektor nebo absolventka dané akademie. Dostaneš tak prostor se zeptat na všechno, co tě zajímá.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

17:00-17:30 Anička představí koncept Digitální akademie

17:30-17:50 Prostor na dotazy ke studiu Akademie obecně

17:50-18:30 Rozdělení do online místností podle toho, která Akademie tě zajímá (data, web nebo testování) a diskuze k jejím specifikacím a zodpovězení tvých otázek

Tým