Registrace

Registrace byla ukončena.
Po ukončení registrace již není možné se přihlásit (ani jako náhradnice).

Zůstaňme v kontaktu!

Dostávej náš měsíční newsletter a buď mezi prvními, kdo se dozví o akcích a dění v Czechitas.
Zasláním své adresy bereš na vědomí Podmínky zpracování osobních údajů společností Czechitas, z.s.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Romana Helešicová

Romana Helešicová
Účastnice akce: Programuju

Nahlédněte do struktury jazyka.
Díky Czechitas můžu konečně říct, že umím i něco opravdu zajímavého a hlavně, že umím něco vytvořit, napsat, spustit. Není nad to odvést práci s jasným výsledkem.

C# 1 - ONLINE

Chceš se naučit programovat, ale nevíš jak začít? Zaregistruj se na kurz, který tě provede od úplného začátku programování až po tvorbu jednoduché grafické aplikace pomocí jazyka C#.

Kdy

23. září — 16. prosince 2020
18:00 — 20:30

Kde

Online
Brno,
Česká republika

Další informace

Počet lekcí: 12

Délka jedné lekce: 2h 30m

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Pravidelný

Cena: 3990 Kč


Termíny konání lekcí

23. zář. 2020 / 30. zář. 2020 / 7. říj. 2020 / 14. říj. 2020 / 21. říj. 2020 / 4. lis. 2020 / 11. lis. 2020 / 18. lis. 2020 / 25. lis. 2020 / 2. pro. 2020 / 9. pro. 2020 / 16. pro. 2020

62137444 2397233360308541 4176070566748356608 O

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT:

Kurz bude probíhat online interaktivní online formou. NA AKCI SE MŮŽEŠ PŘIDAT ODKUDKOLIV. VŠE BUDE PROBÍHAT ONLINE. Takže ti stačí kvalitní připojení na internet a klid pro učení.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Pro každého, kdo chce proniknout do tajů programování, tedy i pro naprosté začátečnice. Uvítáme i absolventky workshopu Úvod do programování, které budou mít na začátku drobnou výhodu, která průchod kurzem zpříjemní.

ANOTACE:

Všechny lekce probíhají prakticky. Řešení problémů lektor vysvětluje a ukazuje přímo na kódu. Na každé lekci dostaneš k vypracování praktické úkoly, kde si budeš moct nové znalosti okamžitě vyzkoušet a doma v rámci domácích úkolů vypilovat.

PŘEDPOKLADY:
  • Notebook s operačním systémem Windows (ideálně Windows 7 a novější) a nainstalovaným programem Visual Studio Community 2019 (s tím ti pomůžeme). Kurz je možné absolvovat i s Macbookem, mysli ale na to, že si nebudeš moct ke konci kurzu naprogramovat kalkulačku pro Windows (na cca 3 poslední lekce je tedy opravdu nutné mít notebook s Windows).
  • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe).
  • Nabíječka.
  • Pokud je pro tebe programování nové, počítej optimálně s 3-8 hodinami volného času týdně pro vypracování domácího úkolu. Určitě zde platí “čím více tím lépe.” A žádný strach, tento kurz je určen právě pro tebe :)
  • Pokud už jsi sama programovat zkoušela, bude ti pravděpodobně stačit méně času. Před přihlášením na kurz prosím zvaž, jestli pro tebe nebude vhodný spíše kurz pro mírně pokročilé. Obvykle stačí, pokud umíš pracovat s podmínkami (if), cykly (while, for) a tušíš, jaký je rozdíl mezi objektem a třídou. Pokud máš pocit, že si to i přesto potřebuješ zopakovat, jsi určitě vítaná :)
AGENDA:
  • Kurz tě provede obecnými principy programování, které lze uplatnit v každém programovacím jazyce. (obsah workshopu Úvod do programování + rozšíření o další základy)
  • Získáš ponětí, o čem je ve skutečnosti programování, jak myslí počítač a jak mu říkat, co má dělat.
  • Pochopíš co se skrývá pod pojmem Objektově orientované programování, který se dnes vyskytuje prakticky všude.
  • Na konci si vyzkoušíš i tvorbu grafické aplikace pro počítače s Windows. Výsledkem bude tvoje vlastní kalkulačka, kterou můžeš komukoliv dát.

Pro úspěšné absolvování kurzu a udělení certifikátu je nutná minimální 70% docházka a plnění povinných domácích úkolů.

Tým

Partneři