Registrace

Registraci uzavíráme po naplnění kapacity (včetně náhradnic).
Registruj se!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Radka Fišarová

Radka Fišarová
Účastnice akce: Programuju

Už se nemůžu dočkat na dlouhodobý kurz Javy.
O Javě mi všichni říkali, že je mnohem náročnější než třeba JavaScript, se kterým už trochu zkušeností mám. Trošku jsem se bála, ale má motivace byla silnější. Kurz mi ukázal, že bát se bylo zbytečné.

Úvod do programování 2 - Java ONLINE

Přijď si na náš workshop procvičit základy programovacího jazyka Java, které sis mohla nastudovat z našeho e-learningového kurzu Javy. E-learning je zdarma, začíná se od úplného začátku a studuješ svým tempem. Tento navazující workshop se s ním elegantně doplňuje –⁠ můžeš si všechno zažít a ptát se lektora a koučů.

Kdy

13. června 2020

9:30 — 16:30

Kde

Online

Další informace

Délka trvání: 7h

Vstupní znalosti: Pokročilí začátečníci

Typ akce: Jednodenní

Cena: 490 Kč

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:

Workshop je určen pro začátečnice, které prošly e-learningem Javy od Czechitas a vyzkoušely si příklady, které jsou jeho součástí. Před e-learningem je vhodné nejprve absolvovat Úvod do programování 1 od Czechitas, ale není to nezbytně nutné.

ANOTACE:

Java je jeden ze 3 nejpoužívanějších programovacích jazyků a mnoho dalších jazyků z něj vychází. Je to tedy dobrý základ pro vstup do světa programování. Na workshopu ti vysvětlíme, jaké jsou výhody a nevýhody Javy, a porovnáme ji s konkurenčními jazyky jako JavaScript, C# nebo Python. Budeme kombinovat jak teoretický výklad, tak praktické programování, aby sis zažila látku z e-learningu.

Workshop navazuje na e-learning, který je zdarma. Tam načerpáš základní znalosti, aby ses v programátorských pokusech s Javou dokázala orientovat. E-learning je skvělý v tom, že si ho můžeš pustit kdykoliv. Určitě po něm ale budeš mít spoustu dotazů, a proto je tu tento navazující workshop s lektorem a kouči.

AGENDA:
  • Výhody a nevýhody Javy, motivace pro programování
  • Zopakování proměnných int, double, String
  • Třídy a objekty
  • Diskuse o programovacích jazycích, porovnání
  • Hra kočka, myš a sýr
PŘEDPOKLADY:
  • Počítač nebo notebook, kterým se připojíš na webinář (více informací o tom, kam se máš připojit obdržíš s podrobným popisem v emailu před akcí)
  • Stabilní internet
  • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe)
  • Dobrou náladu!

45150758 2066852426679971 703760529235116032 N

Tým