Registrace

Registrace byla ukončena.
Po ukončení registrace již není možné se přihlásit (ani jako náhradnice).

Zůstaňme v kontaktu!

Dostávej náš měsíční newsletter a buď mezi prvními, kdo se dozví o akcích a dění v Czechitas.
Zasláním své adresy bereš na vědomí Podmínky zpracování osobních údajů společností Czechitas, z.s.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Eliška Drábková

Eliška Drábková
Účastnice akce: Práce v IT

Tento workshop není jen o IT.
Ať už ostřílená ajťačka, nebo úplný neznalec, jako já, je to jedno. Tento workshop není jen o IT. Můžu doporučit všem, kteří hledají svou profesní cestu.

DA Brno: Mock Interview alá pohovor nanečisto

Zajímá tě, jak správně odpovědět na záludné otázky personalistů? Chceš se dozvědět, jak se nejlépe připravit na pohovor? Přijď na náš interaktivní workshop - Mock interview alá pohovory na nečisto.

Kdy

13. ledna 2020

18:00 — 20:30

Kde

Czechitas Brno
Škrobárenská 511/3
budova A2
Brno, 602 00
Česká republika
https://www.czechitas.cz/cs/brno

Další informace

Délka trvání: 2h 30m

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Přednáška

Cena: 290 Kč

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN:

Workshop je určen primárně pro čerstvé absolventky Digitální akademie VI., které nově vstoupily na trh práce. V případě nenaplnění kapacity budeme moct místa nabídnout i bývalým absolventkám, které už mají pár pohovorů za sebou (ale přechod do IT, či uvnitř IT, je pro ně nová výzva).


ANOTACE:

Každý z nás byl nebo v budoucnu bude účastníkem výběrového řízení. Příprava je důležitá k tomu, aby byl pohovor úspěšný. Proto jsme pro tebe připravili interaktivní workshop, kde si v úvodu probereme, jak se nejlépe nachystat na samotný pohovor, co vše si načíst, jak se připravit, aby tě žádná otázka nepřekvapila. V druhé interaktivní části budeme procházet set typických otázek, které při pohovoru na juniorní IT pozice personalisté často pokládají. Každý účastník bude sám na 1-2 vybrané otázky odpovídat. Poté dostane zpětnou vazbu od lektorky a následně v rámci společné diskuse také od ostatních účastníků.

Prvním cílem je ti ukázat to, jak se nejlépe připravit na tvůj pracovní pohovor. Od dresscodu až po to, jaké všechny informace o firmě by se ti u pohovoru mohly hodit.

Druhý cíl je tě připravit na to, jak nejlépe reagovat na personální otázky (soft skillové) u výběrového řízení, abys ve většině případů nebyla zaskočená.

Po absolvování workshopu bude mít každá z vás možnost účastnit se mock interview (pohovoru nanečisto) přímo u našich partnerských firem. A ano, bude to sice cvičné interview, ale bude se vším všudy tj. přímo ve firmě, s reálnými personalisty/manažery, kteří by tě mohli nabírat i reálně tj. očekává se, že i na toto mock interview se připravíš tak, jako bys šla na reálný pohovor. Nicméně rozdílem bude, že na konci ti personalisté rovnou dají zpětnou vazbu.

Stejně jako se vším, tak i u výběrového řízení platí, že cvik dělá mistra, proto věříme, že ti tento interaktivní workshop a následná mock interviews pomohou, aby jsi na svém dalším reálném pohovoru byla co nejlepší.

PŘEDPOKLADY:

Na workshop není nutná žádná předchozí příprava.

AGENDA:
  • Jak se připravit na pohovor
  • Konkrétní otázky
  • Zpětná vazba a diskuze
VÝSLEDEK:

Budeš vědět, jak se na své další výběrové řízení připravit, na co nezapomenout a jak odpovědět na nejčastější personální otázky, se kterými se na pohovoru můžeš setkat.

Organizace si vyhrazuje právo na změny a úpravy místa, termínu konání, lektora či zrušení akce bez předchozího upozornění. V případě jakýkoliv výrazných změn budou zájemci informování.


Tým