Registrace

Registrace byla ukončena.
Po ukončení registrace již není možné se přihlásit (ani jako náhradnice).

Zůstaňme v kontaktu!

Dostávej náš měsíční newsletter a buď mezi prvními, kdo se dozví o akcích a dění v Czechitas.
Zasláním své adresy bereš na vědomí Podmínky zpracování osobních údajů společností Czechitas, z.s.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Simona

Simona
Účastnice akce: Digitální akademie

Vzali ma do odd. Retail BI reportingu
Zvládla som pohovor, testy aj SQL a vzali ma v Prahe do Českej sporitelny do odd. Retail BI reportingu. Vďaka Czechitas, má to zmysel, ste úžasné!

Czechitas Talks - Co mi rok 2019 dal a vzal

Konec roku je za námi a každý z nás se zamýšlí nad tím, co všechno jsme za minulý rok stihli, kam jsme se posunuli a co jsme zažili.
Pojď nahlédnout do jednoho roku života managera, IT Specialisty a absolventky Digitální akademie.

Kdy

16. ledna 2020

17:00 — 23:00

Kde

Czechitas Brno
Škrobárenská 511/3
budova A2
Brno, 602 00
Česká republika
https://www.czechitas.cz/cs/brno

Další informace

Délka trvání: 6h

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Czechitas Talks

Cena: 100 Kč

Pro koho je akce určená:

Akce je otevřená široké veřejnosti.

Anotace:

1 rok ... 12 měsíců ... 365 dní … to je docela dost času, že? Co všechno jsi za minulý rok stihl/a? Podařilo se ti splnit tvoje pracovní a osobní předsevzetí?

Pojď se s námi ohlédnout za uplynulým rokem v novém formátu Czechitas Talks a poslechni si speakery, kteří se s tebou zábavnou formou podělí o své úspěchy ale i přešlapy v roce 2019. Jak probíhal rok managera úspěšné firmy (SAP & Oracle Netsuite), IT specialisty nebo absolventky Digitální akademie? Už teď ti můžeme prozradit, že tento rok byl pro ně hodně zajímavý a pro tebe může být dost inspirativní.

Harmonogram:

17:00 - 17:30 Registrace a networking

17:30 - 18:20 První část programu

18:20 - 18:45 Přestávka

18:45 - 19:30 Druhá část programu

19:30 - 19:40 Zakončení

19:40 - 23:00 Raut & hudba

Speakeři:

Radka Švejnohová

Senior Manager, Talent Acquisition

Oracle NetSuite

Od mládí se zajímá o fotografii a na střední škole ji fascinoval svět Inků, Mayů a Aztéků. Ve spolupráci s Oklahomskou národní knihovnou zmapovala život 37 kmenů žijících, dnes již v rezervacích, na území Oklahomy. Sama a později s manželem Davidem navštívila země v Jižní Americe, Asii, Africe, podílí se na fotodokumentaci přírodních národů a píše deníkové zápisky z cest. Profesně se pohybuje ve světě IT, konkrétně 15. rokem v oboru recruitmentu, kde pomáhá expandovat IT firmám ve středovýchodní Evropě, na blízkém východě a v jižní Africe. V současnosti žije v Brně.

Martin Janáček

Managing Director

SAP Labs Czech Republic

Martin má přes dvacet let zkušeností v technických i manažerských rolích v komerčních firmách i neziskovkách. Vystudoval obor Ekonomická informatika na Mendelově univerzitě v Brně. Během studií pracoval na pozici projektového manažera ve studentské organizaci AIESEC a vedl jachtařskou asociaci ASV. V současnosti řídí brněnské vývojové centrum společnosti SAP, globálního lídra v oblasti podnikových aplikací, kam se postupně vypracoval z pozice softwarového inženýra. Během své kariéry ve společnosti SAP vyzkoušel i role interního auditora, kariérního kouče a manažera v oblasti údržby softwaru a zákaznické podpory. Martin má dvě dospívající děti a svůj volný čas nejraději tráví u vody, například na windsurfingu či paddleboardu.

Miloš Minařík

DB/Cloud Architect, Consultant & Freelancer

Safetica

Miloš má přes deset let zkušeností v IT na různých pozicích od programování přes návrh, správu a údržbu databází až po návrh cloudové architektury různých projektů. Vystudoval obor Inteligentní systémy na Fakultě informačních technologií VUT v Brně. V současnosti působí jako freelancer a externě spolupracuje s různými firmami (např. Safetica Technologies) především v oblasti návrhu databázových a cloudových architektur. Své pedagogické sklony řeší lektorováním a mentorováním na kurzech Czechitas. Ve volném čase se rád věnuje sportu (především běhání), divadlu a pokusům o hru na strunné nástroje.

Zuzana Rylichová

Product Owner

Czechitas

Zuzka se s Czechitas začala učit programovat během mateřské dovolené s prvním synem, a Czechitas ji chytlo natolik, že už s námi zůstala. Jako dobrovolník pomáhala rozjet první Job fair Czechitas, na podzim 2018 absolvovala brněnskou Digitální Akademii. Začátkem roku 2019 se jí narodil druhý syn, dala si s ním na pár měsíců pauzu a v létě do Digitální Akademie naskočila znovu, tentokrát jako její koordinátorka. Od roku 2020 bude v Digitální Akademii působit v pozici Product Ownera.

Partneři