Registrace

Bez registrace


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Běla Beránková

Běla Beránková
Účastnice akce: Práce v IT

Všem Czechitas velké poděkování za nakopnutí k nové kariéře.
Díky workshopům od Czechitas jsem získala práci na hlavní pracovní poměr v IT firmě. Tímto bych chtěla poslat všem Czechitas velké poděkování za nakopnutí k nové kariéře. Mám ze sebe fakt radost :-). A už teď se těším na další kurzy/workshopy.

Týden vzdělávání dospělých

Přijď se o Czechitas dozvědět více na našem informačním stánku, kde vám pomocí Ozobotů ukážeme, jak se dají úplné základy programování naučit hravě. Nebo prostě jen přijď zjistit, jak s IT začít.

Kdy

21. října 2019

8:30 — 16:30

Kde

Akademická knihovna Jihočeské univerzity
Branišovská 1646
České Budějovice , 370 05
Česká republika

Další informace

Délka trvání: 8h

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Jednodenní

Cena: Zdarma

Týden vzdělávání dospělých probíhá v termínu od 21.10. - 25.10.2019 a je pořádán Jihočeským paktem zaměstnanosti. Ten má za cíl koordinovaně řešit problémy regionálního trhu práce včetně zajištění činností observatoří trhu práce.

My jsme se do této akce zapojili pondělí 21.10. od 8:30 - 16:00 a úterý 8:30 - 13:00, a to formou informačního stánku, kde si účastníci mohou vyzkoušet základy programování pomocí Ozobotů.

Ozobot je programovatelný robůtek, který chodí, otáčí se, svítí podle předem navržených instrukcí - barviček. Účastník za použití sady instrukcí kreslí dráhu pro Ozobota a pak už jen sleduje, zda-li se chová podle představ. Na tomto principu se dá postavit celá výuka matematiky, přírodovědy, ale i třeba základy chování na přechodu, pohádka pro malé děti...

Na našem stánku se dále účastníci můžou osobně doptat na to, jaké máme portfolio produktů, co zhruba na rok 2020 plánujeme za vzdělávací aktivity, jak se můžou do naší komunity zapojit a nebo jednoduše, jak s IT začít.


Tým