Registrace

Bez registrace


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Karel

Karel
Ostatní: Czechitas Nová Generace

KODU do výuky programování jako škola určitě zařadíme.
Hratelnost her výborná, žáci se celkem pobavili a rozvoj jejich logického myšlení a představivosti program KODU splnil dokonale. Se staršími jsem programoval v prostředí Touch Develop, kde se žáci celkem rychle zorientovali. Děkuji za školení a poskytnutý software, v budoucnu je do výuky programování určitě jako škola zařadíme.

Mini Maker Faire

Mladá Boleslav Mini Maker Faire je světová přehlídka kreativity pro všechny tvůrce, inovátory, bastlíře, DIY nadšence a jejich příznivce.

Kdy

21. září — 22. září 2019

Kde

Střední průmyslová škola
Havlíčkova 456
Mladá Boleslav, 293 80
Česká republika

Další informace

Délka trvání: 1d 8h

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Dvoudenní

Cena: Zdarma

Po úspěšných Maker Fairech v Praze a Plzni se novodobí kutilové sejdou poprvé i v Mladé Boleslavi! Seznámíte se s elektronickými a technologickými vychytávkami, řemesly, designem, 3D tiskem, udržitelnými projekty, roboty a se spoustou dalších netradičních projektů.

Maker Faire není tradiční výstava! Makeři neboli vystavovatelé vám vysvětlí, jak jejich projekty fungují a vy si většinu z nich budete moct osahat, sami si vyzkoušet a na workshopech se i něco nového naučit.

Objevte svět nekonečných možností lidské fantazie a nechejte se inspirovat neuvěřitelnými kousky!

Na stánku Czechitas budou moct děti, rodiče a další techničtí nadšenci zažít ochutnávku našeho workshopu Robotí invaze. Nebo si s námi třeba můžete zahrát kódovací twister!

Robotí invaze s Czechitas


Cílem Czechitas dílny s ozoboty je seznámení dětí se základy programování pomocí robotických hraček.

Společně se podíváme na ovládání ozobotů, které rozpohybujeme bez jakýchkoliv dalších technologií. Vystačíme si jen s papíry a fixy.
Dílna je vhodná pro děti od 6 let (ale vyzkoušet si to mohou i mladší).

Není potřeba mít žádné znalosti týkající se programování. V rámci aktivity se tak seznámíme s robotikou. Zjistíme, kde všude se roboti v našem okolí nachází, jak se dají ovládat. Zahrajeme si na vývojáře a vývojářky a naučíme se ovládat Ozoboty offline.

Kromě ozobotů je možné si zahrát na našem stánku také kódovací twister!

Více informací na webu https://mladaboleslav.makerfaire.cz

Klukholkyozobot

Partneři