Registrace

Registraci uzavíráme po naplnění kapacity (včetně náhradnic).
Registruj se!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Marie Knetlová

Marie Knetlová
Rodič: Czechitas Nová Generace

Vyzkoušíš si ozoboty..
...jako rodiči se mi velice líbil přístup slečen školitelek, zdravé promyšlené svačiny pro děti, prostředí a v neposlední řadě finanční dostupnost. Děkujeme.

Liberec Makers

V rámci Noci vědců se 27.9.2019 koná druhý ročník Liberec Makers, jednodenního festivalu pro děti, mládež a nadšence všech věkových skupin o technologiích, kde technologie nejsou podstatné. Zaměříme se na hraní, dělání, hledání. Myšlenkou akce je, aby si děti vše prakticky vyzkoušely. Každá technologie bude mít cca hodinový workshop, kde se účastníci dozví nejprve krátce něco k fungování technologie ,a poté bude možnost si technologii prakticky vyzkoušet.

Kdy

27. září 2019

17:00 — 19:00

Kde

iQPARK Liberec
Nitranská 415/1
Liberec,
Česká republika
http://www.iqlandia.cz/en/iqpark

Další informace

Délka trvání: 2h

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Jednodenní

Cena: Zdarma

Workshop Czechitas: Robotí invaze

Cílem workshopu je seznámení dětí se základy programování pomocí robotických hraček. Společně se podíváme na ovládání Ozobotů, které rozpohybujeme bez jakýkoliv dalších technologií. Vystačíme si jen s papíry a fixy.

Workshop je vhodný pro děti od 6 let (ale vyzkoušet si to mohou i mladší). Není potřeba mít žádné znalosti týkající se programování.V rámci workshopu se společně seznámíme s robotikou. Zjistíme, kde všude se roboti v našem okolí nachází, jak se dají ovládat.
Podíváme se společně na úvod do programování a vysvětlíme si, proč je vhodné nové technologie ovládat. Zahrajeme si na vývojáře a vývojářky a naučíme se ovládat Ozoboty offline.


Rozpohybujme Ozoboty – pomocí fixek a papíru!

Workshopy probíhají v 17:00 a 18:00.

Registrujte se prosím zde.


Zjistěte více o festivalu Liberec Makers.

Deti

Partneři