Registrace

Bez registrace


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Zuzka Dobšíčková

Zuzka Dobšíčková
Účastnice akce: Grafický design

Czechitas jsou holky jako ty.
Czechitas jsou holky jako ty. Taky jim občas něco nejede nebo se někam ztratí tlačítko. A o tom to je. Není třeba se před nimi stydět za nevědomost nebo si naopak hrát na něco, co nejsi. Měj svoji vizi a holky ti pomohou posunout se jí o krok blíže :).

Czechitas na Global Goals World Cup

Těšíme se na ženský fotbal na Global Goals World Cup pro podporu cílů OSN.

Náš tým bojuje za cíl Kvalitní vzdělání a bude potřebovat tvou pomoc – potřebujeme nejlepší fandící tým. 😃 Dav. 😀 #jednakomunita

Přidej se na FB událost a přijď nás i ostatní týmy podpořit 29. 5. v 14:30 na Václavák! 🧡

Kdy

29. května 2019

14:30 — 20:00

Kde

Václavské nám.
Praha,
Česká republika

Další informace

Délka trvání: 5h 30m

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Cena: Zdarma

FB událost

Czechitas jdou přece jen global! Budeme totiž hrát ženský fotbal na Global Goals World Cup. ⚽️ A budeme potřebovat tvou pomoc. Protože góly jsou jedna věc, ale kreativita a fanouškovská komunita je stejně důležitá.

Hrajeme tři pětiminutové zápasy: 29. 5.
14:43 hod
16:19 hod
18:15 hod
... a pak možná i finále v 19:49 hod :)

Global Goals World Cup je unikátní fotbalový turnaj na podporu globálních cílů od OSN, který inspiruje a angažuje ženy z celého světa. 🌍 V turnaji se utká 18 týmů žen s jediným cílem – hrát pro lepší svět. Každý tým totiž bojuje za jeden ze 17 Cílů udržitelného rozvoje od OSN (Global Goals for Sustainable Development = SDGs).

Tým Czechitas si vybral kategorii SDG4 - Kvalitní vzdělání. Plánujeme přinést neformální, flexibilní a praktické technické vzdělání do škol i rodičům, ženám a vytrénujeme učitele, aby takové hodiny mohli poskytovat.

#czechitasgo #ggwcupprague #ggwcup

Tým hráček Czechitas nejsou žádné sportovní profesionálky. Na prstech jedné ruky by spočítaly, kolikrát za život hrály fotbal, a samotná pravidla fotbalu se budou teprve učit. V TOMTO TURNAJI ALE NEJDE JEN O GÓLY. Bojujeme za lepší svět.

Více než sportovní talent se v této hře počítá schopnost a kreativita aktivně bojovat za konkrétní společenské téma.

1 bod pro tým, který ve hře dal více gólů ⚽️
1 bod pro dav, který nejvíce fandí 🙋‍♀️🙋‍♂️🚩
1 bod pro nejoriginálnější tým 👗🧢👟
1 bod pro nejlepší aktivitu na podporu globálních cílů 🤲❤️

Naši účast na turnaji vnímáme jako paralelu s cestou žen do IT. Začátky můžou být obtížné nebo odrazující a ženy si často nevěří, že mají své místo v IT (Česká republika je s podílem 9 % žen zaměstnaných v IT na pomyslném žebříčku druhou nejhorší zemí v Evropě). S kvalitním vzděláním a podporou od ostatních se ale stávají lepší a dokonce sebevědomější. A nakonec své místo v IT najdou a zvítězí! A naše cesta na turnaj bude podobná. Budeme trénovat, zlepšovat se a nakonec na turnaji všem ukážeme. 🤜🤛

Czechitas podporují ženy, děti a učitele ve studiu k IT. Ty podpoř nás! Sleduj naši cestu až na turnaj, který vypukne 29. května 2019 od 14 hodin na Václavském náměstí.

Chceme aktivně bojovat za lepší svět. Pomoz nám. Fanouškovská základna je totiž stejně důležitá jako góly.

Czechitas chtějí říct ženám a mladým lidem, že IT je budoucnost, a že je i jejich budoucností. Reprezentují stejnojmennou organizaci, která inspiruje mladé lidi a ženy poznat svět informačních technologií a talentům pomáhá získat práci v oboru.

Organizátorem turnaje je Asociace společenské odpovědnosti.