Registrace

Registraci uzavíráme po naplnění kapacity (včetně náhradnic).
Registruj se!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Dominik Lauer

Dominik Lauer
Účastnice akce: Czechitas Nová Generace

Našel jsem si tam i nové kamarády.
Moc se mi to líbilo, příště bych rád šel znova.

Girls day s Czechitas

Svět IT očima holek. Inspirativní setkání a workshop, na kterém se během chvilky vytvoříš vlastní webovou stránku pomocí mobilní aplikace. To je Girls day s Czechitas.

Kdy

6. dubna 2019

13:00 — 17:00

Kde

Brno - bude upřesněno
Brno,
Česká republika

Další informace

Délka trvání: 4h

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Jednodenní

Cena: Zdarma

Girls Day Logo 01

PRO KOHO JE GIRLS DAY URČEN:

Akce je určena pro všechny holky na středních školách. Chceš jít na výšku s technickým zaměřením, nebo tě jen láká se naučit něco nového? Dojdi si poslechnout inspirativní přednášky a vytvořit si webovou stránku pomocí svého mobilu/tabletu.

ANOTACE:

Holky do IT patří. Ale jak vypadá svět IT očima holek? Liší se v něčem? Přijď si poslechnout inspirativní přednášky českých žen, které ti poví o své cestě k IT. Tyto ženy rády zodpoví tvé dotazy a podělí se o své příběhy. Poznej nové lidi, bourej stereotypy a hlavně se bav. Girls day je mezinárodní den, jehož cílem je dívkám představit práci v oblasti techniky, IT a přírodních věd. Každý rok v dubnu se dívkám otevírají dveře technických univerzit, pořádají inspirativní přednášky a kurzy. Oslav Girls day s námi!

CO NÁS ČEKÁ?:

Inspirativní přednášky od českých IT žen, odbornic z praxe i studentek vysokých škol. Zajímavé odpoledne v nevšední společnosti.

Partneři