Registrace

Registrace byla ukončena.
Po ukončení registrace již není možné se přihlásit (ani jako náhradnice).

Zůstaňme v kontaktu!

Zadej sem svůj e-mail a budeš dostávat naše měsíční vymazlené newslettery s akcemi a děním v Czechitas.
Zasláním své adresy bereš na vědomí Podmínky zpracování osobních údajů společností Czechitas, z.s.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Alenka Drlíčková

Alenka Drlíčková
Účastnice akce: Programuju

Holky, jděte do toho, nemáte co ztratit!
Získáte spoustu nových užitečných informací využitelných v budoucnu. Udělala jsem moc dobře, že jsem se odhodlala sem přihlásit.

C# 2

Už jsi s programováním začala, ale pořád neznáš dost na to, abys mohla udělat něco pořádného? Zúčastni se kurzu pro mírně pokročilé, kde upevníš svoje základy a naučíš se využívat nové postupy a způsoby myšlení ke svému prospěchu.

Kdy

21. března — 11. dubna 2019
18:30 — 20:00

Kde

VOX
Senovážné náměstí 23
Praha,
Česká republika

Další informace

Počet lekcí: 10

Délka jedné lekce: 1h 30m

Vstupní znalosti: Mírně pokročilí

Typ akce: Pravidelný

Cena: 4 000 Kč


Termíny konání lekcí

7. úno. 2019 / 14. úno. 2019 / 21. úno. 2019 / 28. úno. 2019 / 7. bře. 2019 / 14. bře. 2019 / 21. bře. 2019 / 28. bře. 2019 / 4. dub. 2019 / 11. dub. 2019

Dsc 0035 Edit

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Zejména pro absolventky dlouhodobého kurzu C# pro začátečnice. Vhodný je ale také pro ty, kdo rozumí základům programování (proměnné, podmínky, cykly, třídy a metody) a chtějí si to více procvičit a proniknout hlouběji. Znalost základní syntaxe (stylu psaní) jazyka C# nebo Java se předpokládá, ale určitě se chytnete i se základy jiného moderního programovacího jazyka, zvlášť pokud jste už samostatně něco naprogramovaly.

ANOTACE:

Všechny lekce probíhají prakticky. Řešení problémů lektor vysvětluje a ukazuje přímo na kódu. Vždy po nějaké části dostaneš jako účastnice k vypracování praktické úkoly, kde si budeš moct nové znalosti okamžitě vyzkoušet a doma v rámci domácích úkolů vypilovat.

PŘEDPOKLADY:
  • Notebook s operačním systémem Windows (ideálně Windows 7 a novější) a nainstalovaným programem Visual Studio Community 2017.
  • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe)
  • Nabíječka
  • Minimálně dvě hodiny volného času na domácí úkol každý týden. Není to nutné, ale silně doporučené, protože čím víc se budeš programování věnovat, tím dál se posuneš :)
AGENDA:
  • Začneme připomenutím obsahu předchozího kurzu a poté navážeme novou látkou.
  • Naučíš se pracovat s datem a časem, textem a soubory.
  • Vyzkoušíš si známé principy Objektově orientovaného programování, které ti umožní ještě lépe modelovat příklady z reálného světa.
  • Kdo bude mít chuť a čas, vyzkouší si i praktické vychytávky, kterými se pak může pochlubit kamarádům, nebo začít budovat své programátorské portfolio :)

Tým

Partneři