Registrace

Registruj se!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Romana Helešicová

Romana Helešicová
Účastnice akce: Programuju

Nahlédněte do struktury jazyka.
Díky Czechitas můžu konečně říct, že umím i něco opravdu zajímavého a hlavně, že umím něco vytvořit, napsat, spustit. Není nad to odvést práci s jasným výsledkem.

C# 2

Už jsi s programováním začala, ale pořád neznáš dost na to, abys mohla udělat něco pořádného? Zúčastni se kurzu pro mírně pokročilé, kde upevníš svoje základy a naučíš se využívat nové postupy a způsoby myšlení ke svému prospěchu.

Kdy

7. února — 11. dubna 2019
18:30 — 20:00

Kde

Praha - bude upřesněno
Praha,
Česká republika

Další informace

Počet lekcí: 10

Délka jedné lekce: 1h 30m

Vstupní znalosti: Mírně pokročilí

Typ akce: Pravidelný

Cena: 4 000 Kč


Termíny konání lekcí

7. úno. 2019 / 14. úno. 2019 / 21. úno. 2019 / 28. úno. 2019 / 7. bře. 2019 / 14. bře. 2019 / 21. bře. 2019 / 28. bře. 2019 / 4. dub. 2019 / 11. dub. 2019

Dsc 0035 Edit

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Zejména pro absolventky dlouhodobého kurzu C# pro začátečnice. Vhodný je ale také pro ty, kdo rozumí základům programování (proměnné, podmínky, cykly, třídy a metody) a chtějí si to více procvičit a proniknout hlouběji. Znalost základní syntaxe (stylu psaní) jazyka C# nebo Java se předpokládá, ale určitě se chytnete i se základy jiného moderního programovacího jazyka, zvlášť pokud jste už samostatně něco naprogramovaly.

ANOTACE:

Všechny lekce probíhají prakticky. Řešení problémů lektor vysvětluje a ukazuje přímo na kódu. Vždy po nějaké části dostaneš jako účastnice k vypracování praktické úkoly, kde si budeš moct nové znalosti okamžitě vyzkoušet a doma v rámci domácích úkolů vypilovat.

PŘEDPOKLADY:
  • Notebook s operačním systémem Windows (ideálně Windows 7 a novější) a nainstalovaným programem Visual Studio Community 2017.
  • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe)
  • Nabíječka
  • Minimálně dvě hodiny volného času na domácí úkol každý týden. Není to nutné, ale silně doporučené, protože čím víc se budeš programování věnovat, tím dál se posuneš :)
AGENDA:
  • Začneme připomenutím obsahu předchozího kurzu a poté navážeme novou látkou.
  • Naučíš se pracovat s datem a časem, textem a soubory.
  • Vyzkoušíš si známé principy Objektově orientovaného programování, které ti umožní ještě lépe modelovat příklady z reálného světa.
  • Kdo bude mít chuť a čas, vyzkouší si i praktické vychytávky, kterými se pak může pochlubit kamarádům, nebo začít budovat své programátorské portfolio :)

Tým