Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy

Tento kurz byl v roce 2023 uváděn pod názvem "Agilní vývoj: Scrum".


Získáš praktické zkušenosti s agilními technikami vývoje software. Porozumíš terminologii nejpopulárnější agilní metodiky Scrum a změnám, které Scrum vyžaduje od jednotlivců a rolí. Získáš odvahu začít dělat věci jinak a nebát se práce v týmu.

Scrum je metodologie agilního vývoje softwaru používaná na řízení produktového vývoje. Klíčový princip Scrumu je pochopení, že během projektu mohou zákazníci změnit názor (nevědí, co chtějí a potřebují) a že nepředvídané úkoly nelze jednoduše řešit tradičním předvídáním a plánováním. Scrum používá empirický přístup, podle kterého problém nelze zcela pochopit nebo definovat, a proto se soustředí na maximální schopnost týmu rychle dodat výstupy a reagovat na nové požadavky.

Pro koho je kurz určen

  • pro všechny ženy, které s agilním řízením ještě nemají žádnou zkušenost a chtějí se o něm dozvědět víc, ať už ho využijí v pracovním nebo osobním životě

  • nebo pro ženy, které se připravují na roli programátorky, testerky, UXačky a chtějí získat první zkušenost s agilním řízením na vlastní kůži

Co se naučíš

  • Agilní manifest
  • Základy Scrumu
  • Role
  • Eventy

Kurz ti nabízí především vlastní zážitek. Aby ses mohla zapojit nehledě na to, jaký obor studuješ nebo jaké znalosti IT máš, při workshopu “vyvíjíme” v jazyce, kterému rozumí úplně každý.

 

O čem to celé bude?

Přihlásit se na termín:

9
.
11
.
9
.
11
.

Online

No items found.
9:00
17:00
Hlavní lektor
Víťa Žalud
Lecturer
Kontaktní osoba