Registrace

Registruj se!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Lenka Šimáková

Lenka Šimáková
Účastnice akce: Programuju

Super akce!
Zjistíte, jaké máte možnosti – a skoro všechny si vyzkoušíte naživo. Lektoři vás provedou trpělivě úvodem (někdy i několikrát), zodpoví všechny otázky (někdy i několikrát) a vyřeší všechny errory technické i vaše (vždycky). A dokonce se u toho budou mile usmívat. Dík.

C# I

Chceš se naučit programovat, ale nevíš jak začít? Oceníš pravidelné hodiny a osobní přístup? Zaregistruj se na kurz, který tě provede od úplného začátku programování až po tvorbu aplikací pomocí jazyka C#, který má široké využití v tvorbě webových a mobilních aplikací, programů pro stolní počítače, ale i pro nejmenší zařízení, jako jsou chytré hodinky.

Kdy

středa, 7 bře. — 9 Květen. 2018
17:30 — 19:00 hod

Kde

CERGE institut
Politických vězňů 7
Praha 1,
Česká republika
https://cz.cerge-ei.cz/

Další informace

Počet lekcí: 10

Vstupní znalosti: Žádné

Typ akce: pravidelný

Délka trvání: 1h 30m

Cena: 3 000 Kč


Termíny konání lekcí

7. bře. 2018 / 14. bře. 2018 / 21. bře. 2018 / 28. bře. 2018 / 4. dub. 2018 / 11. dub. 2018 / 18. dub. 2018 / 25. dub. 2018 / 2. Květen. 2018 / 9. Květen. 2018

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Pro každého, kdo chce proniknout do tajů programování, tedy i pro naprosté začátečníky. Uvítáme i absolventky workshopu Úvod do programování, které budou mít na začátku drobnou výhodu, která průchodem kurzem zpříjemní.

ANOTACE:

Všechny lekce probíhají prakticky. Řešení problémů lektor vysvětluje a ukazuje přímo na kódu. Vždy po nějaké části dostaneš jako účastnice k vypracování praktické úkoly, kde si budeš moct nové znalosti okamžitě vyzkoušet a doma v rámci domácích úkolů vypilovat.

PŘEDPOKLADY:
  • Notebook. Operační systém Windows velkou výhodou, ale stačí až na poslední dvě lekce.
  • Myš (není úplně nutná, ale bude se ti s ní pracovat lépe).
  • Nabíječka.
  • Cca 1 hodina volného času na domácí úkol každý týden. Opět, není nutné, ale silně doporučené.
AGENDA:
  • Kurz tě provede obecnými principy programování, které lze uplatnit v každém programovacím jazyce. (obsah workshopu Úvod do programování + rozšíření o další základy)
  • Získáš ponětí, o čem je ve skutečnosti programováni, jak myslí počítač a jak mu říkat, co má dělat.
  • Pochopíš co se skrývá pod pojmem Objektově orientované programování, který se dnes vyskytuje prakticky všude.
  • Na konci si vyzkoušíš i tvorbu grafické aplikace pro počítače s Windows výsledkem bude tvoje vlastní kalkulačka, kterou můžeš komukoliv dát.

Czechitasss

Tým

Partneři