Registrace

Registrace byla ukončena.
Po ukončení registrace již není možné se přihlásit (ani jako náhradnice).

Zůstaňme v kontaktu!

Dostávej náš měsíční newsletter a buď mezi prvními, kdo se dozví o akcích a dění v Czechitas.
Zasláním své adresy bereš na vědomí Podmínky zpracování osobních údajů společností Czechitas, z.s.


Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Dáša Al Tukmachi

Dáša Al Tukmachi
Účastnice akce: Digitální akademie

TO PROSTĚ CHCEŠ ZAŽÍT!!
Digitální akademie mi dala spoustu nových znalostí z oblasti datové analýzy, základů programování a otevřela dveře k nové kariéře. Učit se v prostředí, kde tě neuvěřitelně podporuje jak organizační tým, tak i samotní lektoři a mentoři, je radost. Také jsem díky DA poznala spoustu nových přátel.

Digitální akademie: Web v ČB

Získej během tří měsíců znalosti a dovednosti pro práci front-end developerky. Naučíš se pracovat hlavně s webovým jazykem Javascript, HTML/CSS a frameworkem React. Nastartuj svou IT kariéru.

Kdy

2. března — 9. června 2021

Kde

Jihočeský vědeckotechnický park
Lipová 1789/9
České Budějovice, 370 05
Česká republika
http://www.jvtp.cz/

Další informace

Délka trvání: 3mon 6d 23h 30m

Vstupní znalosti: Pokročilí začátečníci

Typ akce: Intenzivní

Cena: 11 990 Kč

Chceš se zúčastnit, ale na pravidelné dojíždění do Českých Budějovic to máš z ruky? Máme pro tebe dobrou zprávu, přecházíme do onlinu a zbývají nám poslední volná místa.

Registrovat se můžeš od 1. 12. 2020 do 31. 1. 2021

 • První vlna registrací: od 1. 12. 2020 do 10. 1. 2021 za cenu 10 990 Kč.
 • Druhá vlna registrací: od 11. 1. 2021 do 31. 1. 2021 za cenu 11 990 Kč.
 • 15 míst je podpořeno stipendiem z Operační fondu Zaměstnanost

Co absolvováním Digitální akademie získáš?

 • Komplexní balíček vzdělání v oblasti front-end webového vývoje, velká část Akademie je zaměřena na vývoj webových aplikací (asi 70 %), tzn. programování v Javascriptu, zbývajících 30 % na HTML/CSS, UX a další.
 • Poradenství v oblasti kariéry a osobního brandingu
 • Propojení na partnerské firmy nejen z oblasti webového vývoje a možnost nahlédnout do jejich práce a firemní kultury
 • Příležitost získat nové uplatnění a práci
 • Cenné kontakty

Co budeš jako absolventka umět?

 • Nakódovat webovou stránku pomocí HTML a CSS
 • Transformovat praktický problém do počítačového programu (základy algoritmizace)
 • Programovat v JavaScriptu - získáš dobrý teoretický základ ověřený na praktických projektech pro další sebevzdělávání nebo stáž/trainee program ve firmě
 • Manipulovat pomocí JavaScriptu s elementy na webové stránce a vytvářet interaktivní prvky
 • Získávat data ze serveru pomocí REST API a pracovat s nimi v JavaScriptu
 • Vytvářet webové aplikace pomocí javascriptového frameworku React - pochopíš princip moderního reaktivního programování a vytváření aplikací pomocí komponent (se získanou znalostí React budeš schopná se relativně snadno přeučit i na jiné používané frameworky - Vue.js nebo Angular).
 • Pracovat s verzovacím systémem Git (základy)
 • Rozumět návrhu uživatelského rozhraní (praktický úvod UX/UI)

Studuj Digitální akademii a získej práci v IT

Nech se namotivovat příběhy úspěšných absolventek? Přečti si příběh Katky, jak se dostala od marketingu k webovému vývoji. #tvorimepribehy


Dcm 4137

Komu je Digitální akademie určena?

Ženám, které chtějí změnit svoji kariéru a uplatnit se jako front-end developer. Všem, které se chtějí do svého IT vzdělávání pustit naplno.

 • 15 míst je vyhrazeno pro ženy s dětmi mladšími 15 let, které žijí v kraji Jihomoravském, Moravskoslezském a Jihočeském, a pro ženy, které žijí v těchto krajích a pracující v oboru IT, ale na jiných pozicích tak, aby mohly změnit svoji kariéru (např. zaměstnankyně pracující na pozici administrativy nebo obchodu může přesměrovat svoji kariéru do IT, kde v budoucnosti mají stabilnější podmínky, lepší sladění pracovního a osobního života a lepší finanční ohodnocení).
 • Zbylá místa jsou otevřena všem ostatním ženám, které chtějí změnit své profesní zaměření a najít si novou práci.

Důležitá je pro nás motivace, na Akademii se hlásí více žen, které můžeme přijmout, proto si na přihlášce dej záležet. Budeme vybírat 32 studentek.

Zajímá nás třeba, jak využiješ znalosti, které získáš v Digitální akademii, zda máš chuť nastoupit po skončení studia jako vývojářka a podobně. Prostě jak a k čemu se ti bude studium hodit.

Před Akademií je povinné mít absolvovaný Úvod do HTML/CSS, kde se dají základy rychle doučit ještě před začátkem Akademie a také Úvod do programování 1 - nehledě na programovací jazyk. Doporučujeme absolvovat přímo jeden z našich offline nebo online kurzů ještě před začátkem akademie. Termíny najdeš ZDE

Dcm 4067

Struktura a rozvrh

Digitální akademie bude probíhat v období od 1. 3. do 9. 6. Přihlásit se je možné do 31.1. Více informací k přihlášení najdeš dole. Na rozvrhu ještě pracujeme a je možné, že start akademie ještě o týden posuneme. O všem tě budeme včas informovat.

Každý běh se může mírně lišit v konkrétních předmětech, přednáškách a lektorech, v závislosti na současných potřebách trhu a možnostech volby nejkvalitnějších přednášejících v dané oblasti a místě.

Akademie zahrnuje:

 • Povinné a volitelné předměty: probíhají ve večerních hodinách od 17.30 do 20.30 hodin a v sobotu od 09.30 do 17.30. Předměty jsou zařazeny do těchto modulů: HTML/CSS, Javascript, Bootstrap, Vue.js, UX, Git, kariérní rozvoj a prezentační dovednosti.
 • Samostatná a skupinová práce: v týdnu mezi výukou je vyžadována samostatná a skupinová práce na domácích úkolech, samostudium pomocí online zdrojů.
 • Exkurze do firem: ve večerních hodinách (část z nich je povinná).
 • Mentoring: ve 6. týdnu probíhá setkání Meet Your Mentor, kde jsou studentky po dvojicích přiřazeny s ohledem na jejich preference k mentorům, jednotlivcům nebo lidem z participujících firem, se kterým do konce Akademie realizují Závěrečný projekt.
 • Kariérní poradenství: otevřené hodiny pro konzultace tvého profesního směřování.
 • Závěrečný projekt: projekt dokazující objem znalostí studentek a praktickou zkušenost na reálných datech. Na projektu se začíná pracovat od 6. týdne. K dispozici bude po celou dobu mentor/ka.
 • Hackaton: ve 13. týdnu studentky pracují na projektu. K ruce mají mentora, který jim s projektem pomůže.
 • Online test: ve 12. týdnu studentky absolvují online test.
 • Galavečer: ve 14. týdnu studentky prezentují závěrečné projekty na Galavečeru, za účasti odborné komise, mentorů, lektorů, zástupců firem.

Studium tedy vyžaduje hodně času a energie. To nejen na samotnou výuku, ale také na občasné domácí úkoly. Ale není třeba se bát, protože výsledek pak stojí za to. Modelový rozvrh je ZDE.

Kde se bude Akademie odehrávat?

Setkání se budou odehrávat v prostorách Czechitas a u některých z našich partnerů zapojených do projektu, místo bude upřesněno před zahájením a postupně v průběhu běhu.

Bude akademie prezenčně nebo online?

Celou Akademii pojedeme v online režimu. Ale pokud to situace dovolí, na povinných akcích jako Hackathon (29. 5. - 30. 5.) a Galavečer (9. 6.) se s tebou budeme chtít potkat osobně a závěr tvé cesty slavnostně zakončit."

Co to všechno stojí?

 • První vlna: od 1. 12. 2020 do 10.1. 2021 a účastnický poplatek je 10 990 Kč.
 • Druhá vlna: od 11. 1. 2021 do 31. 1. 2021 a účastnický poplatek je 11 990 Kč.

Cena vzdělávacího kurzu je dotována podporou partnerských organizaci, které mají zájem o nové talenty.

15 míst v Akademii bude určeno pro stipendistky, tedy účastnice, které nebudou muset platit účastnický poplatek, ten bude hrazen z Operačního programu Zaměstnanost ze dne 16. 9. 2019 na realizaci projektu Stipendium Czechitas registrační číslo CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_081/0011689. O prominutí účastnického poplatku a zařazení mezi stipendistky bude možnost požádat v rámci registrace.

Pokud tě vybereme, částka musí být připsána na účet Czechitas do 17.2. 2021, ale doporučujeme odeslat platbu již o několik dní dříve, aby stihla dorazit. V opačném případě postupujeme automaticky místo dalším zájemkyním. V případě zpoždění s platbou nás informuj co nejdříve, všechno lze řešit.

V případě zrušení účasti v Akademii jsou platná pravidla v Obecných podmínkách Czechitas.
Dcm 3836

Chci se přihlásit, co mám udělat?

 1. Pro přihlášení je nejprve nutné vyplnit registrační formulář (pokyny jsou níže v textu).
 2. Přihlášky budeme sbírat v první vlně do 10. 1. 2021 (23:59) v druhé vlně do 31. 1. 2021 (23:59).
 3. Pokud máš zájem se Akademie účastnit, doporučujeme neodkládat přihlášení.
 4. Registrace samotná negarantuje místo. Výsledky výběrového řízení přijdou všem přihlášeným zájemkyním z první i druhé vlny ve stejný den, 10. 2. 2021.
 5. Pokud máš i po přečtení další nejasnosti, prosím, napiš nám na zaneta.kubova@czechitas.cz

Doporučený návod přihlášení do Digitální akademie

 1. Otevři registrační formulář a pročti si ho – zatím však nic nevyplňuj a čti instrukce dále!
 2. Poté natoč svou videovizitku (cca minuta, ne víc), která shrnuje vše podstatné o tobě, o tom, proč se hlásíš a co od Akademie očekáváš.
 3. Pokud ještě nemáš mail na gmailu, vytvoř si ho prosím. Google ti pak umožní mít své vlastní úložistě – Google Drive. Jestli máš gmail, tak tohle asi víš, krok přeskoč. :)
 4. Vytvoř na Google Drive složku, kterou vytvořt v tomto formátu: prijmeni_jmeno_vyberove_rizeni_DA
 5. Videovizitku a CV (třeba i stažené z LinkedIn) ulož do této složky.
 6. Důležité: Na složku klikni pravým tlačítkem, otevře se ti výběr. Klikni na "Sdílet". Dole nejspíš najdeš omezené možnosti sdílení pod nadpisem "Získat odkaz". Klikni na "Omezené" a přepni nastavení na "Všichni uživatelé, kteří mají odkaz." Stačí, aby byl pro čtenáře.
 7. Zůstaň ve stejném okně a zkopíruj odkaz. Tento odkaz nám vlož do registračního formuláře k políčku "Videovizitka".
 8. To samé udělej i se svým CV, zkopíruj stejný odkaz do políčka „Životopis“ nebo nám do tohoto políčka vlož odkaz na svůj profil na LinkedIn.
 9. Nezapomeň vyplnit všechny položky registračního formuláře.

Partneři