Digitální akademie

Tři měsíce plné informací a získávání praktických dovedností v oblasti datové analýzy. Zorientuj se v oboru budoucnosti. Objev svět dat!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Absolventka

Absolventka
Účastnice akce: Digitální akademie

Děkuji :)
Digitální akademie mě inspirovala, motivovala a dala mi možnost se naučit spoustu super věcí, děkuji :)

O Digitální akademii

Za tři měsíce získáš pevný základ pro to, abys mohla nastoupit na juniorní pozici v oblasti datové analýzy jako Junior BI analytička, Senior BI analytička nebo Junior analytička v marketing a sales oddělení. Nevěříš? :) Mrkni na report z minulého ročníku.

Pro koho je Digitální akademie určena?

Jednoduše – pro všechny ženy, které chtějí změnit kariéru a stát se datovými analytičkami.

Akademie je určena dívkám a ženám, které se chtějí do svého IT vzdělání pustit naplno. 20 % míst v Akademii držíme maminkám na mateřské dovolené nebo s dětmi až do 15 let, které se chtějí vrátit do pracovního procesu. Dalších 20 % míst garantujeme čerstvým absolventkám, které si nemohou najít práci ve vystudovaném oboru, a zbylých 60 % všem ostatním dívkám a ženám, které se chtějí rekvalifikovat a najít si novou práci v tomto oboru.

Vůbec nevadí, že nemáš žádné předchozí zkušenosti s IT, všechno potřebné tě naučíme. Důležité je odhodlání začít s datovou analýzou a chuť investovat svůj čas.

Jak Digitální akademie probíhá?

V rámci 10 týdnů povinných či volitelných předmětů tě naučíme pracovat s daty a datovými nástroji, osvojíš si základy programování i digitálního marketingu.

An
Přečti si příběh absolventky I. běhu Akademie, Andrey Bubníkové, na našem blogu.

Výuka probíhá obvykle v pondělí, úterý a čtvrtek večer (od 17 a 18 hodin), v sobotu celý den. V rámci studia ti navíc představíme prostředí partnerských firem zapojených v Digitální akademii. Součástí Akademie je i účast na jednom z DataGirls workshopů, které pořádáme po celé ČR. Tam si můžeš vyzkoušet koučování spolu s našimi nej lektory!

Rámcový rozvrh DA (změny v programu jsou vyhrazeny)

Studium tedy vyžaduje hodně času a energie. To nejenom na samotnou výuku, ale také na občasné domácí úkoly. Nemusíš se ale bát, kromě zmíněných lekcí ti nabídneme i pomoc s kariérním poradenstvím, soft-skillové workshopy a podporu od našeho tutoringového týmu. Dále budeš mít k ruce i mentora nebo mentorku, který/á tě povede ke zdárnému vypracování závěrečné práce/projektu.

Co je potřeba pro úspěšné absolvování Digitální akademie?

  • Docházka na teoretickou výuku v rozsahu 80%
  • Absolvování závěrečného on-line testu
  • Zpracování závěrečného projektu a jeho prezentace

Co absolvováním Akademie získáš?

Za absolvování Akademie získáš certifikát, který bude prokazovat, co všechno v oblasti datové analýzy umíš – umění porozumět datům, zpracovat a analyzovat je k zodpovězení businessových otázek, patří rozhodně k nejdůležitějším dovednostem 21. století a do pár let se bez takových znalostí neobejde žádná pracovní pozice. Nemůžeme ti nic slíbit na 100 %, ale už při a po absolvování Akademie se budeme snažit tě propojit na pracovní příležitosti v IT firmách. Třeba klidně hned do těch, které během studia navštívíš ;) Při studiu každopádně získáš mnoho cenných kontaktů.

Co to všechno stojí?

Cena Digitální akademie je díky zapojení našich partnerů 9.900 Kč. Podrobnější informace najdeš na stránkách jednotlivých běhů, viz odkazy níže.

Chci se přihlásit, co pro to mám udělat?

Termíny a přihlašování do jednotlivých běhů Digitální akademie najdeš tady:

Právě probíhá:

II. BĚH BRNO

Pokud máš stále dotazy, prosím buď nás kontaktuj prostřednictvím mailu digitalniakademie@czechitas.cz, nebo si dotazy schovej na informační meetup, o kterém se dočteš u registrace na konkrétní běh Digitální akademie (viz odkazy výše).

Jste firma a chcete se do Digitální akademie zapojit?

Chtěli byste svůj tým rozšířit o nadšené datové analytičky s chutí se učit? Zapojte se a podpořte Czechitas a naši Akademii.

Pro spolupráci na pražské Digitální akademii kontaktujte:

Pro spolupráci na brněnské nebo ostravské Digitální akademii kontaktujte:

Tým

Partneři