Co děláme?

Objevuj svět IT s námi. Nepolíbená se k nám můžeš přidat na workshopy ze sérií grafického designu, programování, datové analýzy nebo tvorby webu. Na jeden den nebo i tři měsíce. Můžeš s námi rovnou najít práci v IT. Anebo jen objevovat svět a učit se, přidat na pivo a přednášku. Je to na tobě. Jsme jedna komunita.

Programuju

Programovací jazyky jsou řečí budoucnosti a programování se stalo dovedností 21. století. Objev s námi svět Pythonu, C#, Javy, mobilních aplikací a hardwaru! Úplně od začátku.

Jsem originál

Série workshopů grafického designu pro všechny holky a ženy. Naučte se pracovat s vektory, vytvořit si logo nebo plakát, nebo profesionálně upravovat fotky.

Tvořím web

Kurzy tvorby webu pro holky a ženy. Napiš web s HTML/CSS, nebo se nauč jazyk webu - JavaScript a napiš si svou vlastní hru!

Jsem digitální

Workshopy a kurzy zaměřené na PPC, SEO či sociální sítě ti představí, o čem je marketing 21. století.

Digitální akademie

Od jednodenního semináře představujícího logiku BI a principy datového myšlení až po tříměsíční intenzivní akademii, která z tebe vychová datového analytika.

Letní škola IT

Letní škola IT pro holky ze středních škol. Během týdne tě naučíme základy tvorby webu, programování i grafiky. IT není jen pro kluky. Pojď do toho s námi!

Akademie programování

Základní, střední, nebo vysoká – každá škola může programovat. Akademie programování je kurz, který tě během 10 hodin naučí to nejdůležitější.

Cena Czechitas

Soutěž o nejlepší dívčí závěrečnou práci

Meetupy

Neformální setkání komunity, přednášky inspirativních hostů nebo jen posezení u vína.

Chci práci v IT

Věříme, že holky by měly programovat, psát web i pracovat s daty. Prostě že mají v IT svoje místo. A tak je vzděláváme a pomáháme jim nastartovat kariéru.