Dlouhodobým cílem Czechitas je vzdělávání žen a dětí v oblasti IT a vytvoření jedinečné platformy, která by poskytovala kvalitní a komplexní IT vzdělání nejen ženám a dětem, ale celé naší komunitě. Naší vizí je stát se leaderem v oblasti kvalitního neformálního IT vzdělávání, které bude paralelou k národnímu vzdělávacímu systému v České republice. Czechitas House je ojedinělý komunitní prostor propojující naše absolventy, partnery a širokou veřejnost nabízející inovativní prostředí vhodné ke sdílení znalostí a vytváření nových příležitostí.

Czechitas House Brno

Ve spolupráci s naším strategickým partnerem, firmou CTP, vytváříme v Brně inovativní prostředí přístupné nejen naší komunitě, ale celé široké veřejnosti. Koncept Czechitas House je svým účelem jedinečným místem v ČR, které bude poskytovat komplexní IT podporu ženám, mládeži, dětem a celé naší komunitě na jednom místě. Jak budou tyto prostory vypadat?

01

Czechitas House bude zahrnovat plně vybavené učebny pro workshopy a kurzy, zázemí pro lektorskou komunitu, otevřený prostor s možností pronájmu pro menší i větší aktivity s kapacitou až 300 osob. Nezapomínáme ani na veřejnost - vytváříme koncept komunitní kavárny, která vás v příjemné atmosféře seznámí s činností Czechitas.

Speciálně pro dětské aktivity máme připravené učebny upravené tak, aby odpovídaly metodice dětského vzdělávání - propojují klasické prvky školní učebny s hravým prostředím.

Hlavní sál nabídne technické zázemí pro konference, přednášky nebo výuku většího počtu účastníků. Kromě naší komunity bude prostor nabízen k pronájmu také široké veřejnosti.

Czechitas House vám všem otevřeme v září 2019. Budeme tu pořádat naše klasické aktivity, které probíhaly dosud v prostorách JICu a FI MUNI. Dopoledne si House můžete například pronajmout nebo tady potkat studenty základních a středních škol. Odpoledne a večer probíhá většina našich vzdělávacích akcí, ale i v této době je možný pronájem Czechitas House.

02

Zajímal by vás pronájem? Poptávat ho můžete už nyní, s nejbližším termínem v polovině září 2019. Bližší informace vám rádi sdělíme osobně po vyplnění poptávacího formuláře. :)

Napište nám!

Partnerství

Czechitas House vzniká mimo jiné díky našim partnerským firmám, které nás podporují. Bez našeho generálního partnera CTP by prostor nemohl v této podobě vzniknout, díky dalším strategickým partnerům v Brně bychom nemohli vytvářet stále lepší a inovativnější prostředí pro ženy, mladé a celou veřejnost.

Mezi naše partnery patří jak velké IT firmy, tak i další vzdělávací a komunitní organizace a vysoké školy v Brně. Vytváříme tím jedinečný prostor pro setkávání lidí z různého prostředí.

Proč se zapojit do projektu Czechitas House? Důvodů je hned několik. Samotná podpora prostor znamená rozšíření možností pro naši komunitu. Díky partnerům jsme schopni zajistit dostatečně kvalitní technické zázemí, přístupy k nejnovějším technologiím a vytvořit prostor pro vzdělávání žen a dětí v IT.

Oficiální první event pro veřejnost v Czechitas House bude Job Fair Czechitas, který proběhne 7. září 2019. Zapojit se můžete už nyní - společné aktivity, partnerské pronájmy, vybavení. To vše připravujeme už teď.

Jak se můžete zapojit? Možnostem se meze nekladou. :) Ozvěte se nám nebo vyplňte náš poptávací formulář. Můžeme si k tomu poté říct více.


Chci se stát partnerem

Kontaktní osoba Czechitas House Brno

Generální partner Czechitas House Brno

Ctp