Dlouhodobým cílem Czechitas je vzdělávání žen a dětí v oblasti IT a vytvoření jedinečné platformy, která by poskytovala kvalitní a komplexní IT vzdělání nejen ženám a dětem, ale celé naší komunitě. Tento ojedinělý komunitní prostor propojuje naše absolventy, partnery a širokou veřejnost a nabízí inovativní prostředí vhodné ke sdílení znalostí a vytváření nových příležitostí.

Czechitas Brno

Ve spolupráci s naším strategickým partnerem, firmou CTP, jsme 5. září 2019 otevřeli v Brně inovativní prostředí přístupné nejen naší komunitě, ale celé široké veřejnosti. Koncept komunitního vzdělávacího centra je svým účelem jedinečným místem v ČR, které bude poskytovat komplexní IT podporu ženám, mládeži, dětem a celé naší komunitě na jednom místě.

Centrum zahrnuje plně vybavené učebny pro workshopy a kurzy, zázemí pro lektorskou komunitu, otevřený prostor s možností využití těchto prostor pro menší i větší aktivity s kapacitou až 300 lidí.

Speciálně pro dětské aktivity máme připravené učebny upravené tak, aby odpovídaly metodice dětského vzdělávání - propojují klasické prvky školní učebny s hravým prostředím.

Hlavní sál nabízí technické zázemí pro konference, přednášky nebo výuku většího počtu účastníků. Kromě naší komunity je prostor nabízen k pronájmu také široké veřejnosti.

Dopoledne si můžete pronajmout prostory. Odpoledne a večer probíhá většina našich vzdělávacích akcí, ale i v této době je možný pronájem.

Zajímají vás prostory? Prohlédněte si Booklet prostor, které můžete využít i pro vaše eventy!

POPTÁVKA PROSTOR

Kontaktní osoba pronájem prostor

Partnerství

Czechitas House vzniká mimo jiné díky našim partnerským firmám, které nás podporují. Bez našeho generálního partnera CTP by prostor nemohl v této podobě vzniknout, díky dalším strategickým partnerům v Brně bychom nemohli vytvářet stále lepší a inovativnější prostředí pro ženy, mladé a celou veřejnost.

Jste IT firma a chcete se také zapojit? Samotná podpora prostor znamená rozšíření možností pro naši komunitu a zajištění kvalitního technického zázemí. Jak se můžete zapojit? Možnostem se meze nekladou. :) Ozvěte se nám nebo vyplňte náš poptávací formulář. Můžeme si k tomu poté říct více.

Chci se stát partnerem

Kontaktní osoba Czechitas Brno

Kontaktní telefon Czechitas Brno

pondělí – pátek 9:00 - 17:00

Kontakt Czechitas Brno

brno@czechitas.cz

+420733366312

Generální partner Czechitas Brno

Ctp Brick Label Cmyk