Dlouhodobým cílem Czechitas je vzdělávání žen a dětí v oblasti IT a vytvoření jedinečné platformy, která by poskytovala kvalitní a komplexní IT vzdělání nejen ženám a dětem, ale celé naší komunitě. Naší vizí je stát se leaderem v oblasti kvalitního neformálního IT vzdělávání, které bude paralelou k národnímu vzdělávacímu systému v České republice. Tento ojedinělý komunitní prostor propojuje naše absolventy, partnery a širokou veřejnost a nabízí inovativní prostředí vhodné ke sdílení znalostí a vytváření nových příležitostí.

Czechitas Brno

Ve spolupráci s naším strategickým partnerem, firmou CTP, jsme 5. září 2019 otevřeli v Brně inovativní prostředí přístupné nejen naší komunitě, ale celé široké veřejnosti. Koncept komunitního vzdělávacího centra je svým účelem jedinečným místem v ČR, které bude poskytovat komplexní IT podporu ženám, mládeži, dětem a celé naší komunitě na jednom místě.

Centrum zahrnuje plně vybavené učebny pro workshopy a kurzy, zázemí pro lektorskou komunitu, otevřený prostor s možností pronájmu pro menší i větší aktivity s kapacitou až 250 osob. Nezapomínáme ani na veřejnost - vytváříme koncept komunitní kavárny, která vás v příjemné atmosféře seznámí s činností Czechitas.

Speciálně pro dětské aktivity máme připravené učebny upravené tak, aby odpovídaly metodice dětského vzdělávání - propojují klasické prvky školní učebny s hravým prostředím.

Hlavní sál nabízí technické zázemí pro konference, přednášky nebo výuku většího počtu účastníků. Kromě naší komunity je prostor nabízen k pronájmu také široké veřejnosti.

Budeme zde pořádat naše klasické aktivity, které probíhaly dosud v prostorách JICu a FI MUNI. Dopoledne si můžete například pronajmout prostory nebo tady potkat studenty základních a středních škol. Odpoledne a večer probíhá většina našich vzdělávacích akcí, ale i v této době je možný pronájem.

Proběhl zde už Job Fair Brno a naše pravidelné workshopy a kurzy.

69813308 2572614749437067 3414892981965029376 O1

Zajímá vás pronájem? Bližší informace vám rádi sdělíme osobně po vyplnění poptávacího formuláře. :)

Napište nám!

Kontaktní osoba pronájem prostor

Partnerství

Czechitas Brno vzniká mimo jiné díky našim partnerským firmám, které nás podporují. Bez našeho generálního partnera CTP by prostor nemohl v této podobě vzniknout, díky dalším strategickým partnerům v Brně bychom nemohli vytvářet stále lepší a inovativnější prostředí pro ženy, mladé a celou veřejnost.

Mezi naše partnery patří jak velké IT firmy, tak i další vzdělávací a komunitní organizace a vysoké školy v Brně. Vytváříme tím jedinečný prostor pro setkávání lidí z různého prostředí.

Proč se zapojit do projektu? Důvodů je hned několik. Samotná podpora prostor znamená rozšíření možností pro naši komunitu. Díky partnerům jsme schopni zajistit dostatečně kvalitní technické zázemí, přístupy k nejnovějším technologiím a vytvořit prostor pro vzdělávání žen a dětí v IT.

Jak se můžete zapojit? Možnostem se meze nekladou. :) Ozvěte se nám nebo vyplňte náš poptávací formulář. Můžeme si k tomu poté říct více.

Chci se stát partnerem

Kontaktní osoba Czechitas Brno

Kontaktní telefon Czechitas Brno

pondělí - pátek 9:00 - 20:00
sobota - neděle 9:00 - 17:00

Kontakt Czechitas Brno

brno@czechitas.cz

+420733366312

Generální partner Czechitas Brno

Ctp Brick Label Cmyk