IT je budoucnost.
I tvoje.

Pomáháme ženám a dětem poznat svět informačních technologií. Učíme je programovat, kódovat i pracovat s daty. Organizujeme workshopy na různých úrovních pokročilosti, letní tábory, rekvalifikační a večerní kurzy. Inspirujeme a vzděláváme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. Dostáváme novou krev tam, kde je jí nejvíc potřeba.

Co děláme
Kdy je ideální čas poohlédnout se po nové práci? - Czechitas
Kdy je ideální čas poohlédnout se po nové práci?

Na Job Fairu v Brně a v Praze ti ukážeme cestu do IT, pomůžeme najít juniorní pozice, potkáš se firmami a inspiruješ se na workshopech. Tak neváhej...

více
Nové vzdělávací komunitní centrum Czechitas - Czechitas
Nové vzdělávací komunitní centrum Czechitas

Přes léto pro vás všechny chystáme v Brně tento unikátní komunitní prostor a na podzim tam odstartujeme ještě více vzdělávacích akcí než kdy dřív.<...

více
Náš první online kurz - Czechitas
Náš první online kurz

První Czechitas online kurz je na světě! :) Nauč se pomocí video kurzu, jak tvořit web.

více
Proč zvolit náš kurz?
Zuzka

Zuzka
Účastnice akce: Meetupy

Parádní akce, už teď se těším na další Czechipub.
Dozvěděla jsem se zajímavé věci, poseděla v příjemném prostředí a pokecala s holkama – zkrátka parádní akce. Už teď se těším na další Czechipub.

Czechitas nová generace

Pořádáme kroužky, workshopy, tábory a další akce pro holky a kluky od 8 do 18 let. Hravou formou je seznamujeme se světem IT, díky kterému si procvičí i své logické myšlení. Chceme se podílet na výchově nové generace v IT tak, aby se z uživatelů stali aktivní tvůrci, kteří pomocí technologií budou měnit svět.

více

Přidejte se k nám

Jsem v IT a chci pomáhat učit

Aby se člověk něco naučil, potřebuje to především pochopit. V tom je individuální přístup k nezaplacení. Proto má na našich kurzech lektor/ka k ruce vždy i partu koučů a kouček, kteří pomohou s jakýmkoli zádrhelem. Chtěl/a bys své IT znalosti předat dál? Přidej se k týmu lektorů a koučů Czechitas.

více
Jsme firma

IT odborníků je žalostně málo. A bude hůř. Při dosavadním tempu technologického vývoje bude v příštím desetiletí světu chybět až 5,5 milionu ajťáků/ček. Pojďte nám pomoci mezi ženami a novou generací najít nové talenty a představit jim svět IT a jeho možnosti.

více

Naše úspěchy

Naše velké díky patří všem dobrovolníkům, firmám i jednotlivcům, kteří věří v to, co děláme. Díky vám můžeme růst a rok od roku vzdělávat více žen a dětí.

2018

Absolventek
Lektorů a koučů
Akcí
Zaměstnaných žen
Měst v ČR
4 603
fanoušků na
LinkedIn
3 363
followerů na
instagramu

Generální partneři


Czechitas Go Local
Czechitas House Brno

Strategičtí partneři

Regionální partneři

České Budějovice
Mladá Boleslav
Ostrava
Zlín