Délka kurzu
1-2 dny
Rozsah hodin
2
Liší se podle termínu
hodinA
hodinY
hodin
Úroveň pokročilosti
Nezáleží na znalostech

O čem to celé bude?

Poptávka po odbornících v oblasti kybernetické bezpečnosti rychle roste. Během Digitální akademie si osvojíš všechny potřebné dovednosti pro uplatnění v tomto oboru.

Během meetupu se dozvíš všechny potřebné informace o nové Digitální akademii: Kyberbezpečnost, které Ti přiblíží jak taková Akademie probíhá a také to, jak se do ni přihlásit. Řekneme si, jak vypadá vstupní test a také jak se na něj připravit. Prostor bude i na vaše dotazy ohledně harmonogramu či sylabu.

Nic extra nepotřebuješ, jen dobré připojení a dobrou náladu. Meetup je zdarma, tak se připoj a zjistíš, jak změnit kariéru cestou kyberbezpečnosti, která je nyní důležitější, než kdy dříve.

Co se dozvíš?

  • Informace o Digitální akademii: Kybernetická bezpečnost
  • Jak si podat přihlášku a jak probíhá studium
  • Jak se připravit na vstupní test do Akademie
  • Pozice po absolvování programu
  • Nejčastější dotazy

Koho uvidíš?

Michal Kučera - Michal je seniorním lektorem a Product Ownerem v Czechitas. Mimo jiné se věnuje i popularizaci témat kybernetické bezpečnosti. 

Anna Michalovová - Anička v Czechitas působí jako Product Owner tématické oblasti Kybernetická bezpečnost.

+ host z pracovní skupiny, která se zabývá vývojem kurzu

 

Co říkají absolventky?

Uvedená cena je dotovaná a vychází z povahy organizace Czechitas a způsobu jejího fungování, které je financováno dárci a partnery. Dotovaná cena odpovídá 20 - 30 % nákladů na daný kurz a je určena samoplátcům, tedy fyzickým osobám. V případě, že kurz hradí firma, pak účtujeme plnou tedy nedotovanou cenu. Více o cenách kurzů a způsobu financování Czechitas najdeš v blogovém článku.

Otevřené termíny

Aktuálně nemáme vypsané žádné termíny tohoto kurzu.
Kurz, na který se chceš přihlásit, není dostupný? Nastav si upozornění do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile nový termín kurzu přidáme.
hlídat kurz
Kalendář

Lektoři

Michal Kučera
Product Owner

Partneři

Staňte se partnerem tohoto kurzu. Dejte nám vědět.