Připravili jsme několik online kurzů a celou řadu dalších zdrojů ověřených naší komunitou.

Tvoříme vlastní online tutoriály z dílny Czechitas, ze kterých se může učit každý. Tutoriály jsou připravené našimi lektory a odkazy na ně najdeš níže.

Taky jsme dali dohromady odkazy na externí stránky, které doporučujeme pro úspěšné samostudium. Jejich seznam najdeš tady.

Dále můžeš pokračovat na Open P-TECH, bezplatná platorma, kde si můžeš vybrat z různých oblastí jako umělá inteligence, blockchain, data, digitální bezpečnost nebo třeba design thinking. Obsah je dostupný v angličtině, takže si procvičíš i odborná slovíčka, která se ti můžou v budoucnu hodit.

Open P-tech


Ve spolupráci s Google rozdělíme 2000 stipendií zájemcům o kurzy Google Career Certificates na platformě Coursera.org v oblastech IT supportu, UX designu, Projektového managementu nebo datové analytiky. Materiály si můžeš procházet podle vlastního tempa a po úspěšném dokončení získáš i certifikát. Připoj se k lidem, kteří se chtějí připravit na budoucnosti.

google career certificates

Pro děti, rodiče a pedagogy

Tvoříme výukové tutoriály vhodné pro ty, co (se) chtějí učit IT hravě. Další najdeš i na webu projektu Akademie programování.

Pokud chceš být stále v obraze, přidej se k nám do FB skupiny Chci se učIT.

fACEBOOK CHCI SE UČIT

Partneři kurzů

No items found.

Buď v obraze, Přidej se do FB skupiny

Chci se učIT

Chceš se raději poradit?

David Sedláček

Team Member

david.sedlacek@tesena.com