Délka kurzu
1-2 dny
Rozsah hodin
2
Liší se podle termínu
hodinA
hodinY
hodin
Úroveň pokročilosti
Nezáleží na znalostech
Doplňující informace
Poznej Programování

O čem to celé bude?

Podíváme se pod pokličku našim kurzům zaměřeným na programování. Přímo od profíků z praxe, našich lektorů a absolventek Czechitas kurzů, se dozvíš, jak vypadá práce v oboru. Na datech si ukážeme, jak to dnes vypadá na trhu práce, mezi jakými pozicemi si můžeš vybírat a jaké jsou nejvíce žádané. Povíme si také, jaké jsou rozdíly v programovacích jazycích a které se k čemu hodí. Prostor bude i pro zvídavé dotazy a také ti dáme tipy pro samostudium, díky kterým si sama vyzkoušíš, jestli je programování pro tebe to pravé!

Odejdeš nabitá informacemi o tom, kam se vydat v rámci své vzdělávací a kariérní cesty a jak ti na ní mohou pomoci právě Czechitas.

Co se naučíš

  • jak se můžeš uplatnit v oboru
  • jak vypadá běžný den odborníků z praxe 
  • jaká je nabídka kurzů Czechitas v oblasti programování a na který se vydat nejdříve

Pro koho je kurz určen

  • Pro ženy, které láká vzdělání či kariéra v oblasti programování, chtějí si ujasnit, jestli by je to bavilo a kde nejlépe začít.

Co říkají absolventky?

Uvedená cena je dotovaná a vychází z povahy organizace Czechitas a způsobu jejího fungování, které je financováno dárci a partnery. Dotovaná cena odpovídá 20 - 30 % nákladů na daný kurz a je určena samoplátcům, tedy fyzickým osobám. V případě, že kurz hradí firma, pak účtujeme plnou tedy nedotovanou cenu. Více o cenách kurzů a způsobu financování Czechitas najdeš v blogovém článku.

Otevřené termíny

10
.
8
.
a
10
.
8
.

Online

Čt
,
18:00
20:00
,
18:00
20:00
Hybridní
Hlavní lektor
Viktor Konupčík
Lecturer
Kontaktní osoba
Poznej Programování
Poznej Programování
Poznej Programování
Hlídat termínHlídat termín
Registrace uzavřena

0

Zdarma

Registrace do:

(nebo do naplnění kapacity)
Kurz, na který se chceš přihlásit, není dostupný? Nastav si upozornění do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile nový termín kurzu přidáme.
hlídat kurz
Kalendář

Lektoři

Viktor Konupčík
Lecturer

Partneři

Staňte se partnerem tohoto kurzu. Dejte nám vědět.