Registrace

Registraci uzavíráme po naplnění kapacity (včetně náhradnic).
Registruj se!

Kontakt

Proč zvolit náš kurz?

Honza

Honza
Účastnice akce: Czechitas Nová Generace

Tábor předčil očekávání!
Nadchl mě pro další práci v IT.

Grow with Google: Co nepotřebujete k tomu, abyste postavili start-up

Grow with Google: Udělejte si jednou provždy jasno v tom, co jako začínající start-up potřebujete, a co je naopak přeceňováno.

Kdy

26. listopadu 2019

18:00 — 21:00

Kde

Geodome
Mariánské náměstí
České Budějovice,
Česká republika

Další informace

Délka trvání: 3h

Vstupní znalosti: Úplní začátečníci

Typ akce: Přednáška

Cena: ZDARMA

Přidej se k FB události

Všude se dočtete o tom, co všechno je třeba k tomu, abyste mohli vybudovat startup. Co když je to ale snazší, než se zdá? Ukážeme vám věci, o kterých si startupisté často myslí, že je nutně potřebují, ale není to pravda. Z přednášky si naopak odnesete jasný seznam priorit.

Kdo vás tématem provede?

Pavel Bartoš a Petr Mandík, marketingoví experti a startupoví mentoři Grow with Google.

Po přednášce bude následovat workshop pod vedením Michala Urbana, který vám pomocí zážitkových her ukáže, jak překonat strach a vybudovat sebedůvěru a motivaci k podnikání.

Účastníci projdou programem prostřednictvím různých technik zážitkové pedagogiky (zpětná vazba, hraní rolí, modelové situace aj.). Celý workshop bude zaměřen na rozvíjení motivace k podnikání. Budou zde využívány různé metody zážitkové pedagogiky, a především se bude pracovat s osobním prožitkem jednotlivých účastníků. Intenzitu zážitku si celou dobu budou určovat samotní účastníci podle pravidla - čím víc do toho dáš, tím víc se ti vrátí. Tento zážitkový workshop klade důraz na prožitky účastníků a na princip „learning-by-doing“. Zažité zkušenosti a dovednosti účastník zařadí pomocí hromadné i sebereflexe a zpětné vazby do svého života.


Přednáška proběhne na velmi atraktivním místě. Na Mariánském náměstí v krytém a vytápěném stanu, areálu Boudy Jihočeského divadla.Tohle "iglů" bude sloužit jako taková divadelní kavárna, kam se budete moci přijít občerstvit a trochu se zahřát a přitom se něčemu novému přiučit.


Fkp 5035 1

Partneři