Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy

Co Stipendium zahrnuje?

Stipendium Czechitas je dotovaný vzdělávací a mentoringový program. Cílí jak na zaměstnané ženy, které chtějí změnit profesi, tak na maminky vracející se na pracovní trh, ale také na zaměstnavatele, kteří potřebují nové talenty do svých řad.
Cílem je podpora vstupu a návrat žen do IT hlavně po mateřské nebo rodičovské dovolené, ohrožených nezaměstnaností nebo kvůli nevyhovujícímu předchozímu zaměstnání.

Stipendium II

Díky projektu Stipendium můžeme uspořádat Digitální akademii Testování a 15 míst v Akademii bude určeno pro stipendistky, tedy účastnice, které nebudou muset platit účastnický poplatek.V rámci máme díky Stipendiu také možnost poskytovat kariérní, mentoringový a soft skillový program pro ženy.Součástí projektu je genderově senzitivní analýza trhu práce v regionu a spolupráce s firmami v oblasti managementu mateřské a rodičovské dovolené.

Na koho projekt cílí?

Cílovou skupinou projektu jsou ženy na mateřské dovolené s dětmi do 15 let a ženy pracující v oboru IT, ale ne na IT pozici a chtějí zaměřit kariéru do IT. Zároveň žijí v jednom z měst - České Budějovice, Brno nebo Ostrava.

Mimo to jsou naši cílovou skupinou i zaměstnanci a zaměstnavatelé.

Projekt Stipendium Czechitas (reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_081/0011689)
je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.