VZDĚLÁVEJ SE A ZÍSKEJ CERTIFIKÁT

Díky INCO Academy - Work In Tech Ukraine podporujeme a vzděláváme Ukrajince zasažené válkou, kteří aktuálně pobývají v České republice.

Studuj s námi bezplatně základy digitálního marketingu & e-commerce nebo IT podporu a vydej se na novou kariérní cestu. 

Přihlas se ještě dnes

Zdarma

Program je určen všem lidem z Ukrajiny zasaženým válkou, starším 18 let, kteří aktuálně pobývají v České republice.

Online

Studovat budeš online přes vzdělávací platformu Google Coursera.

Ukrajinsky

Kurz probíhá v ukrajinštině. Komunikovat s námi můžeš anglicky nebo česky.

ZAČNI HNED

Tvá licence je platná do 31. 8. Abys stihla dostudovat včas, orientuj se tímto harmonogramem a věnuj se studiu pravidelně.

Vyber si ze dvou studijních programů:

IT Support

Získáš základní přehled potřebný k nástupní pozici v oblasti IT podpory. 

Naučíš se vykonávat každodenní úkoly pracovníka IT podpory včetně sestavování počítačů a bezdrátových sítí, instalace programů a zákaznického servisu. Zjistíš také, jak poskytovat komplexní zákaznickou podporu, od určení problému až po jeho vyřešení, a osvojíš si systémy jako Linux, systém doménových jmen, rozhraní příkazového řádku a binární kód. 

Digital Marketing &
E-commerce 

Osvojíš si základy digitálního marketingu a e-commerce potřebné k získání juniorní pozice v tomto oboru. 

Zjistíš, jak přilákat a zaujmout zákazníky prostřednictvím různých komunikačních kanálů, naučíš se měřit a analyzovat marketingovou výkonnost a prezentovat zjištěné informace. Také budeš umět vytvářet e-shopy, analyzovat jejich online výkonnost a zvyšovat spokojenost a loajalitu zákazníků.

Jak studium probíhá?

Program je koncipován jako samostudium na interaktivní vzdělávací platformě Google Coursera. Absolvovat celý kurz trvá 2-4 měsíce podle toho, kolik času studiu věnuješ.

Pamatuj, že bezplatné studijní licence do Google Coursera končí 31. 8. Do té doby je nutné celý kurz dokončit.

Countdown

Podívej se na doporučený studijní harmonogram, který ti ukáže, kolik času je třeba studiu každý týden věnovat.

“Jsem vděčná, že jsem mohla s Czechitas absolvovat program Work In Tech Ukraine. Certifikát jsem získala už za dva měsíce, protože jsem si vytvořila studijní plán, který jsem striktně dodržovala. Věřím, že pokud se budete studiu věnovat pravidelně, dokážete to také. Držím vám palce!"
- Natalia, absolventka programu Work In Tech Ukraine

Nenecháme tě v tom. V průběhu studia se na nás budeš moct obrátit kdykoli si s něčím nebudeš vědět rady. Staneš se součástí naší komunity, která pro tebe připravuje také doprovodné vzdělávací aktivity,  například pravidelné odborné konzultace, kariérní workshopy, meetupy a mnoho dalšího. Tyto služby budeme organizovat až do konce roku 2023, tedy i po skončení tvé studijní licence v Google Cousera.

Využij jedinečné příležitosti a získej zdarma uznávaný certifikát společnosti Google. 

Přihlas se ještě dnes
Kurzy probíhají v rámci programu INCO ACADEMY - Work In Tech. Na podporu Ukrajinců, zasažených válkou, obdržela organizace INCO od Google.org grant ve výši více než 3 000 000 EUR, aby poskytla 5 000 zájemcům možnost se zdarma vzdělávat v online prostředí Google Coursera a využít také doprovodných aktivit usnadňujících orientaci na pracovním trhu, kariérní rozvoj, ale také například psychosociální podporu. 

Tento grant je součástí více než 40 000 000 USD podpory poskytované organizací Google.org. a umožní INCO prostřednictvím programu Work In Tech ve spolupráci s Czechitas a dalšími organizacemi poskytnout Ukrajincům digitální dovednosti a znalosti vedoucí k uplatnění na trhu práce. 

Potřebuješ poradit?

Barbora Břusková

Project Coordinator

ua.coursera@czechitas.cz