VZDĚLÁVEJ SE A ZÍSKEJ CERTIFIKÁT

Díky INCO Academy - Work In Tech Ukraine podporujeme a vzděláváme Ukrajince zasažené válkou.

Studuj s námi bezplatně základy digitálního marketingu & e-commerce nebo IT podporu a vydej se na novou kariérní cestu. 

Přihlas se ještě dnes

Zdarma

Program je určen všem lidem z Ukrajiny zasaženým válkou.

Online

Studovat budeš online přes vzdělávací platformu Google Coursera.

Ukrajinsky

Kurz probíhá v ukrajinštině. Komunikovat s námi můžeš anglicky nebo česky.

Začneš kdykoli

Licence jsou platné od 8. 11. 2022 do 31. 8. 2023 a je na tobě, kdy přesně se do programu pustíš.

Svým tempem

Délku studia si přizpůsobíš svým možnostem. Pokud budeš kurzu věnovat každý den chvilku, za tři až čtyři měsíce máš hotovo.

Vyber si ze dvou studijních programů:

IT Support

Získáš základní přehled potřebný k nástupní pozici v oblasti IT podpory. 

Naučíš se vykonávat každodenní úkoly pracovníka IT podpory včetně sestavování počítačů a bezdrátových sítí, instalace programů a zákaznického servisu. Zjistíš také, jak poskytovat komplexní zákaznickou podporu, od určení problému až po jeho vyřešení, a osvojíš si systémy jako Linux, systém doménových jmen, rozhraní příkazového řádku a binární kód. 

Digital Marketing &
E-commerce 

Osvojíš si základy digitálního marketingu a e-commerce potřebné k získání juniorní pozice v tomto oboru. 

Zjistíš, jak přilákat a zaujmout zákazníky prostřednictvím různých komunikačních kanálů, naučíš se měřit a analyzovat marketingovou výkonnost a prezentovat zjištěné informace. Také budeš umět vytvářet e-shopy, analyzovat jejich online výkonnost a zvyšovat spokojenost a loajalitu zákazníků.

Nenecháme tě v tom. V průběhu studia se na nás budeš moct obrátit kdykoli si s něčím nebudeš vědět rady. Komunikovat spolu budeme anglicky nebo česky. Staneš se součástí naší komunity, která pro tebe připravuje také doprovodné vzdělávací aktivity! Těšit se můžeš na kariérní workshopy, tech meetupy a spoustu dalšího. Více informací už brzy. 

Využij jedinečné příležitosti a získej zdarma uznávaný certifikát společnosti Google. 

Přihlas se ještě dnes
Kurzy probíhají v rámci programu INCO ACADEMY - Work In Tech. Na podporu Ukrajinců, zasažených válkou, obdržela organizace INCO od Google.org grant ve výši více než 3 000 000 EUR, aby poskytla 5 000 zájemcům možnost se zdarma vzdělávat v online prostředí Google Coursera a využít také doprovodných aktivit usnadňujících orientaci na pracovním trhu, kariérní rozvoj, ale také například psychosociální podporu. 

Tento grant je součástí více než 40 000 000 USD podpory poskytované organizací Google.org. a umožní INCO prostřednictvím programu Work In Tech ve spolupráci s Czechitas a dalšími organizacemi poskytnout Ukrajincům digitální dovednosti a znalosti vedoucí k uplatnění na trhu práce. 

Potřebuješ poradit?

Vilena Taraskina

Project Coordinator

ua.coursera@czechitas.cz