VZDĚLÁVEJ SE A ZÍSKEJ CERTIFIKÁT

Díky INCO Academy - Work In Tech Ukraine podporujeme a vzděláváme Ukrajince zasažené válkou, kteří aktuálně pobývají v České republice.

Možnost registrace do programu Work In Tech Ukraine vypršela 30. 6. 2023. Kapacita je již naplněna a nové studenty nepříjmáme.

Informace pro studenty

Program je koncipován jako samostudium na interaktivní vzdělávací platformě Google Coursera. Absolvovat celý kurz trvá 2-4 měsíce podle toho, kolik času studiu věnuješ.

Pamatuj, že bezplatné studijní licence do Google Coursera končí 31. 8. Do té doby je nutné celý kurz dokončit.

Studiem v Coursera to nekončí

Nenecháme tě v tom. V průběhu studia se na nás budeš moct obrátit kdykoli si s něčím nebudeš vědět rady. Staneš se součástí naší komunity, která pro tebe připravuje také doprovodné vzdělávací aktivity,  například pravidelné odborné konzultace, kariérní workshopy, meetupy a mnoho dalšího. Tyto služby budeme organizovat až do konce roku 2023, tedy i po skončení tvé studijní licence v Google Cousera.

O programu

Zdarma

Program je určen všem lidem z Ukrajiny zasaženým válkou, starším 18 let, kteří aktuálně pobývají v České republice.

Online

Studovat budeš online přes vzdělávací platformu Google Coursera.

Ukrajinsky

Kurz probíhá v ukrajinštině. Komunikovat s námi můžeš anglicky nebo česky.

Studijní programy

IT Support

Získáš základní přehled potřebný k nástupní pozici v oblasti IT podpory. 

Naučíš se vykonávat každodenní úkoly pracovníka IT podpory včetně sestavování počítačů a bezdrátových sítí, instalace programů a zákaznického servisu. Zjistíš také, jak poskytovat komplexní zákaznickou podporu, od určení problému až po jeho vyřešení, a osvojíš si systémy jako Linux, systém doménových jmen, rozhraní příkazového řádku a binární kód. 

Digital Marketing &
E-commerce 

Osvojíš si základy digitálního marketingu a e-commerce potřebné k získání juniorní pozice v tomto oboru. 

Zjistíš, jak přilákat a zaujmout zákazníky prostřednictvím různých komunikačních kanálů, naučíš se měřit a analyzovat marketingovou výkonnost a prezentovat zjištěné informace. Také budeš umět vytvářet e-shopy, analyzovat jejich online výkonnost a zvyšovat spokojenost a loajalitu zákazníků.

Kurzy probíhají v rámci programu INCO ACADEMY - Work In Tech. Na podporu Ukrajinců, zasažených válkou, obdržela organizace INCO od Google.org grant ve výši více než 3 000 000 EUR, aby poskytla 5 000 zájemcům možnost se zdarma vzdělávat v online prostředí Google Coursera a využít také doprovodných aktivit usnadňujících orientaci na pracovním trhu, kariérní rozvoj, ale také například psychosociální podporu. 

Tento grant je součástí více než 40 000 000 USD podpory poskytované organizací Google.org. a umožní INCO prostřednictvím programu Work In Tech ve spolupráci s Czechitas a dalšími organizacemi poskytnout Ukrajincům digitální dovednosti a znalosti vedoucí k uplatnění na trhu práce. 

Potřebuješ poradit?

Barbora Břusková

Project Coordinator

ua.coursera@czechitas.cz