Často kladené otázky

Obecné otázky

Plánujete do budoucna podobný projekt cílený na uprchlice z Ukrajiny?

Projekt na podporu ukrajinských uprchlic jsme odstartovali v roce 2022 a už na konci roku 2023 jsme viděli obrovský posun, který ženy v rámci začlenění do společnosti postupně udělaly. Věříme, že nyní už je situace mnohých z nich lepší a mohou se tak účastnit stejných kurzů jako ženy z Čech. V přihláškách přistupujeme stejně spravedlivě k ženám z České republiky i z Ukrajiny.

Mohu se zúčastnit některého z kurzů, přestože neumím česky?

Naše kurzy probíhají v českém jazyce a proto je nezbytné mít adekvátní úroveň češtiny - z naší zkušenosti je minimum B1.

Jsem ve finanční tísni a vaše kurzy si nemůžu dovolit. Co mám dělat?

Naše kurzy nabízíme všem za dotované ceny, které činí 20 % - 30 % z plné ceny. Pokud si z různých důvodů nemůžeš studium dovolit, je možné zažádat o stipendium na naší Digitální akademii přes Nadační fond.

Jaké kurzy momentálně nabízíte?

Veškerou aktuální nabídku kurzů najdeš na našem českém webu www.czechitas.cz. V portfoliu máme kurzy pro úplné začátečnice až po pokročilejší v oblastech testování, webového vývoje, datové analýzy, AI nebo například kyberbezpečnosti.

Jak poznám, který kurz se pro mě hodí?

Pokud jsi nejsi jistá, která tématická oblast by tě mohla bavit a nevíš čím začít, přihlas se zdarma na meetup Poznej Czechitas, kde zjistíš, jaká je nabídka a které kurzy se pro tebe hodí.

Digitální akademie

No items found.

Work in Tech Ukraine

No items found.

Potřebuješ poradit?

Oksana Sovinska
Coordinator
ukrajina@czechitas.cz