Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy

O kurzu

Data jsou všude kolem nás, tak je na čase je umět využívat. Dozvíš se, jak vypadá práce datového analytika a kde všude se v praxi datová analytika používá. Poté se společně vrhneme do vod datových modelů a modelování datových skladů. Poznáš, co je to SQL. 

V rámci tohoto kurzu budeš pracovat i s Power BI, nástrojem Microsoftu pro vizualizaci dat, který je dostupný pouze pro operační systém Microsoft Windows. Máš Mac? Nevadí! Pro tento kurz ti můžeme bezplatně zařídit přístup k platformě Microsoft Azure běžící v prohlížeči, která ti umožní pracovat s Power BI a bude ti k dispozici během celé výuky (pokud o ni máš zájem, napiš koordinátorce nejpozději týden před začátkem kurzu). A pokud si přeješ mít vlastní virtuální prostředí, které ti může zůstat i po ukončení kurzu, vyzkoušej dvoutýdenní zkušební verzi aplikace Parallels® Desktop pro Mac. Instalace není složitá a rozšíří ti obzory v rámci IT.

Pro koho je kurz určen

Pro ženy, které se chtějí naučit datovou analýzu a nemají ještě žádné zkušenosti. Doporučujeme zhlédnout online kurz Úvod do datové analýzy.

Co se naučíš

  • Datová analytika obecně
  • Datové modely
  • Databáze a SQL
  • Power BI

Jak kurz zakončíš


Obdržíš certifikát, pokud:

  • zúčastníš se alespoň 10 z 12 lekcí,
  • splníš domácí úkoly.

Související kurzy

Po skončení kurzu můžeš pokračovat na Datovém inženýrství v praxi, který tě zavede do světa datového inženýringu. Nebo se chceš naučit Python? Vyzkoušej Programování v Pythonu nebo Python pro datovou analýzu. A jestli tě láká zjistit, jak využít AI při práci s daty, přihlas se na AI v datové analýze.

O čem to celé bude?

Přihlásit se na termín:

23
.
9
.
9
.
12
.

Praha

No items found.
17:30
20:30
Hlavní lektor
Jiří Macourek
Lecturer
Kontaktní osoba