Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy

Zajímá tě, co se skrývá pod zkratkou UX, co všechno dělá UX designér, jak pracuje a přemýšlí?

Díky tomuto praktickému kurzu nakoukneš pod pokličku celému design procesu, který tvoří základ tvůrčí práce každého designéra. V týmu si vyzkoušíš vybrané metody uživatelského výzkumu, navrhování, skicování, prototypování a uživatelské testování.

Pokud se v UX najdeš, odneseš si tipy, jakým směrem dál rozvíjet své dovednosti. A i kdyby nakonec kariéra designéra nebyla pro tebe, získané znalosti ti přijdou vhod i v každodenním životě.

Pro koho je kurz určen

Pro ženy, které chtějí zjistit, co je to UX a co obnáší práce UX designéra a zároveň jsou zvídavé, nebojí se komunikovat a spolupracovat s ostatními.

Připojíš se, nebo přijdeš?

Pokud tvoje volba padla na online verzi kurzu, můžeš se těšit na navrhování mobilní aplikace. Začneme praktickým rozborem aplikace z uživatelského pohledu a pak už budeš pracovat se svým týmem na vlastním návrhu. Pro efektivní spolupráci v online světě si během dne také osvojíš a určitě zamiluješ nástroj Miro, který používají profesionálové na celém světě.

Pokud se kurzu zúčastníš prezenčně, můžeš si se svým týmem vybrat, zda nejlepší řešení vašeho zadání bude aplikace, návrh webu, a nebo se odvážně pustíte do prototypování mimo digitální svět. Můžeš se těšit na moře lepíků a na nejpoužívanější nástroj všech designérů tj. papír a tužka :-). Proto při volbě offline varianty kurzu nechej počítač doma.

Co se naučíš

  • Úvod do světa designu – UX, UI, designový proces, design thinking aj.
  • Design proces – praktická zkušenost s výzkumem, prototypováním a testováním
  • Jak se v oblasti UX designu dál vzdělávat

O čem to celé bude?

Přihlásit se na termín:

11
.
11
.
12
.
11
.

Online

No items found.
17:00
20:30
Hlavní lektor
Tereza Ettlerová
Lecturer
Kontaktní osoba
Karolína Žánová