Smysluplný dárek pod stromeček? Daruj vstupenku do světa IT.
Dárkové poukazy

Zorientuješ se v základních IT pojmech a zjistíš tak, že pro vznik dobrého IT řešení je potřeba udělat mnohem více, než jen programovat.Ukážeme ti, o čem jsou informační technologie a že jsou všude kolem nás v telefonech, počítačích, autech i kávovarech. 

Podíváme se tedy na to, jak se IT „vyrábí" a jaké profese se na něm podílí. Zjistíš tak, co dělá projektový a produktový manažer, softwarový architekt, UXák, tester, provozní specialista a samozřejmě i programátor. Nabídky IT pozic pak na tebe nebudou mluvit cizím jazykem a budeš mít základní přehled.

Podle toho, která oblast tě zaujme, budeš vědět, jakým kurzem můžeš pokračovat a kterým směrem se vydat. Po kurzu taky budeš daleko líp rozumět ajťákům na meetingu, doma nebo v práci, když použijou slova jako cloud, SQL nebo JIRA.

Pro koho je kurz určen

  • Pro ženy, které jsou ve světě IT nové a chtějí se zorientovat
  • Neví, jaký Czechitas kurz zvolit 

Co se naučíš

  • Jaké produkty a služby IT vytváří
  • Jaké IT profese existují
  • Fáze vzniku IT projektu a jejich specifika (příprava a řízení projektu, analýza a návrh, vývoj, testování, provoz)

Nejsou vypsané termíny nebo se ti žádný nehodí? Kurz můžeš začít studovat třeba hned teď. Poznej svět IT – Přehled pojmů i další videokurzy najdeš v sekci samostudium. Stačí kliknout na Chci studovat, vyplnit krátký formulář a odkaz na kurz ti obratem dorazí na e-mail.

 

O čem to celé bude?

Přihlásit se na termín:

1
.
9
.
1
.
9
.

Online

No items found.
9:00
17:00
Hlavní lektor
Ondra Kučera
Lecturer
Kontaktní osoba