O čem to celé bude?

V Czechitas věříme, že ženy do IT patří a jsme připraveni pomoci ti s nasměrováním a nastartováním tvé kariéry nebo podnikání. 

Kariérní koučka ti ukáže, jak si definovat své kariérní cíle a vědomě s nimi pracovat. Dozvíš se také, jak se můžeš vzdělávat v IT (nejen) s Czechitas, jak se orientovat na našem webu, jak si vybrat správnou úroveň a poradíme ti, jakým kurzem začít. Získáš i cenná doporučení, jak lépe odolávat nástrahám internetu a chovat se zde bezpečně.

Součástí programu je i drobné občerstvení.

P.S.: Přijít můžeš s dětmi i bez nich, hlídání nezajišťujeme.

Co se naučíš

  • jak si definovat kariérní cíle a jak s nimi pracovat
  • co je Czechitas a co děláme
  • jak ti v Czechitas můžeme pomoci získat digitální a IT dovednosti nebo dokonce změnit kariéru a naskočit do IT
  • základy uživatelské bezpečnosti na internetu
  • jaké možnosti podpory podnikání ti nabízí Inovační centrum Olomouckého kraje

Pro koho workshop pořádáme

  • pro všechny ženy se zájmem o sebevzdělávání
  • pro všechny ženy, které přemýšlí o podnikání
  • pro ženy, které si nejsou jisté, kam by chtěly ve své kariéře směřovat

Koho uslyšíš?

Mgr. Vladislava Závrská, Ph.D.

Absolventka Univerzity Palackého v Olomouci, oboru sociologie a žurnalistika. Získala doktorát v oboru sociologie. Profesně působí 15 let ve vzdělávání dospělých ve firmách a neziskových organizacích. Pohybuje se na startupové scéně a aktivně se zapojuje do inovace vzdělávání. Její misí je podporovat chytré nápady, pomáhat profesně a osobnostně rozvíjet kohokoli, kdo na to má odvahu. K tomu využívá koučink a mentoring. Působí také na Palackého univerzitě v Olomouci a Slezské univerzitě v Opavě. Jako visiting professor vyučovala také na americké univerzitě. Ilona Tandlerová

Vedoucí olomoucké pobočky Czechitas, na kterou se můžete obrátit s jakýmkoli dotazem ohledně výběru kurzů a možností, jak se s Czechitas začít vzdělávat. Mimo vedení pobočky a rozvoje Czechitas v Olomouckém kraji se  věnuje marketingu a PR a lektoruje kurzy grafického programu Canva.

Přihlásit se na termín:

20
.
10
.
20
.
10
.

Přerov

No items found.
14:00
18:00
Hlavní lektor
Kontaktní osoba