O čem to celé bude?

Už v IT pracuješ? Nebo začínáš a máš odhodlání na sobě máknout? Chtěla by ses posunout do kybernetické bezpečnosti a zatím nevíš jak? Ať už jsi v IT zkušená nebo ambiciózní nováček, staň se součástí pilotního běhu Digitální akademie: Kyberbezpečnost a získej práci například jako SOC analytička.

Naše Akademie se zaměřuje na praktickou výuku, ale i teoretickou výuku a získávání dovedností prostřednictvím simulovaných útoků a různých scénářů. Budeš se učit od zkušených odborníků na kybernetickou bezpečnost, kteří ti poskytnou ten nejnovější vhled.

O kyberbezpečnosti

Oblast kybernetické bezpečnosti se v budoucnu stane jednou z nejdůležitějších oblastí IT. Odborníci na kybernetickou bezpečnost budou bez pochyb stále více nezbytnou součástí každé firmy nebo organizace. V posledních letech jsme mohli být svědky různých útoků nejen na firmy v odvětví IT, ale i instituce ve státní správě nebo neziskové organizace. Dle studií bude do roku 2030 poptávka po těchto specialistech téměř o třetinu vyšší než dnes.

Co se naučíš?

  • Budeš mít komplexní znalosti v oblasti operačních systémů, sítí, legislativy a kybernetické bezpečnosti.
  • Dokážeš pracovat s nástroji pro analýzu incidentů a síťového provozu.
  • Budeš znát aktuální nařízení v oblasti kybernetické bezpečnosti a současnou platnou legislativu.
  • Porozumíš procesům kolem log managementu a principům detekčních pravidel.

Rozvrh studia

Představujeme ti modelový rozvrh pro pilotní běh Digitální akademie: Kyberbezpečnosti. Měj prosím na paměti, že se jedná o předběžný rozvrh a může být aktualizován dle současných potřeb na trhu práce a lektorů z praxe.

Studium této Akademie vyžaduje hodně času a energie, a proto je nutné zahrnout do studia i přípravu na lekce, vypracování domácích úkolů a týmových projektů.

Lekce jsou plánovány tak, aby proběhly online přes týden. Jednou měsíčně máme naplánované víkendové bootcampy, které proběhnou v hybridním formátu. Místa konání těchto bootcampů budou upřesněna, ale vždy se bude jednat o Prahu nebo Brno. Pro splnění akademie bude na min. 50 % bootcampů třeba prezenční účast. 

Rozvrh Akademie je sice náročný, ale je navržen tak, aby ti umožnil studovat při zaměstnání, při jiném studiu nebo třeba na mateřské dovolené. Věříme, že s naší podporou dokážeš skloubit studium a práci a dosáhneš svých kariérních cílů v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Cena

Cena této Digitální akademie je 45 000 Kč.

V ceně je zahrnuto 400 výukových hodin, kariérní konzultace a workshopy, hackathon i exkurze ve firmách. Cena se od ostatních akademiích liší ve vztahu k celkové délce studia a náročnosti tématu. Současně jde o pilotní Digitální akademii, tak ji držíme co nejníže.

Splátkový kalendář – společně se zprávou o přijetí do Digitální akademie ti bude nabídnuta možnost financování studia i prostřednictvím splátkového kalendáře, na kterém se následně společně domluvíte s naší koordinátorkou. Je třeba počítat s tím, že první platba musí být uhrazena před začátkem studia a poslední před koncem kalendářního roku 2023. Částku je tedy možné rozložit do max. 5 splátek.

Pro koho je Digitální akademie určena?

  • Pro ženy, které chtějí změnit kariéru a stát se SOC analytičkou nebo pracovat na podobných IT pozicích.
  • Pro ženy, které již v IT pracují nebo mají základní znalosti pro projití přijímacím testem
  • Pro ženy, které se chtějí kariérně posunout nebo je současná práce nenaplňuje.

Přijímací test

Součástí přijetí do Digitální akademie: Kyberbezpečnost je také úspěšné složení znalostního testu, který není náročný, ale díky kterému budou všechny studentky na stejné úrovni.

Na test se můžeš připravit formou samostudia – nachystali jsme pro tebe studijní cestu na platformě TryHackMe. Seznámíš se se základními pojmy i praktickými návody. Prostřednictvím celkem pěti bloků se naučíš vše, co potřebuješ k úspěšnému absolvování přijímacího testu. Každý blok má doporučenou dobu studia, ale jak rychle ho zvládneš je na tobě.

Termíny testu:

  • úterý, 13. 6. od 10.00
  • neděle, 18. 6. od 16.00
  • čtvrtek, 22. 6. od 18.00

Na konktrétní termín se závazně přihlašuje skrz přihlášku do akademie a je možné test absolvovat pouze jednou.

Připravili jsme vzorový test, který si můžeš vyzkoušet nanečisto i několikrát.

 

Po Digitální akademii

Zhruba jednou za rok po dobu pěti let od ukončení Digitální akademie ti zašleme formulář s dotazy na vývoj tvé kariéry v IT. Poskytnuté informace nám umožní prokázat dopad našich kurzů a udržet je tak cenově dostupné. Všechna obdržená data budou anonymizována s ohledem na ochranu tvého soukromí.

Přihlásit se na termín:

3
.
10
.
28
.
6
.

Online

No items found.
17:30
20:30
Hlavní lektor
Petr Pospíšil
Lecturer
Kontaktní osoba