Team Leader Event koordinátorů - Brno

Jsme komunita s jasným posláním - inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. Ty jako Team leader se budeš starat o dobro naší produkce v Brně. Povedeš náš brněnský tým event koordinátorů a zároveň si vyzkoušíš zorganizovat několik našich akcí, protože věříme, že je dobré rozumět náplni práce lidí, které vedeš a jsi jim oporou.

Co na tebe čeká?

 • Vedení a rozvoj našeho produkčního týmu 3 event koordinátorů v Brně . 1to1, vedení jejich rozvoje, tvorba a nastavování procesů, práce s kapacitami, cíly a daty. Vytváření plánů aktivit a kurzů v Brně v souvislosti s plánování kapacit členů týmu.
 • Propojování celoorganizačního kontextu, vizí a strategií do produkčního týmu v Brně.
 • Komunikace a péče o účastnice našich kurzů.
 • Organizování online i prezenčních vzdělávacích aktivit. Například jednodenní kurzy, dlouhodobé kurzy aj. Kromě účasti na našich akcích budeš hlavně pracovat v našem informačním systému , kde se naše eventy spravují od A do Z.
 • Tým, který tě potřebuje. Každý den budeš v kontaktu nejen s našimi studentkami, účastníky, ale také s týmem našich lektorů, koučů a workshopistek.
 • Jasný cíl práce. Naše akce se musí naplánovat, optimálně naplnit, vyhodnotit a situace, které vyvstanou se musí efektivně vyřešit ke spokojenosti všech stran.
„Největší dosaženou metou v pracovním životě je dle mého názoru zaměstnání, která vám dává smysl, baví vás a ve kterém vidíte pozitivní sociální dopad a opravdové příběhy lidí, kterým jste pomohli na cestě za jejich snem. A o tom je Czechitas.“
Pavla Verflová

Skill set, který hledáme

Tato pozice je o lidech a pro lidi. Hledáme člověka, který umí skvěle naslouchat a vést ostatní příkladem. Rozvoj a wellbeing sebe i druhých mu přináší radost. Vedení týmu jde ruku v ruce se schopností spolupracovat. V našem případě to znamená, že umíš využívat schopností a know-how lidí i týmu se kterými pracuješ a zároveň jsi jim oporou a tým má v tebe důvěru. Oporou jsou nám často i data, se kterými budeš pracovat. Aby dobře sloužily, je potřeba je mít rád/a a umět s nimi pracovat.

Zároveň hledáme nadšence do plánování, koordinování a organizování akcí, ideálně se zkušenostmi z tohoto oboru.

Pokud vynikáš svými schopnostmi organizace, prioritizace a jsi efektivní, samostatný/á, máš pozitivní přístup a zkušenosti s vedením lidí, tak nám určitě pošli reakci na tento inzerát.:-)


Na co se u nás můžeš těšit

Je toho spousta. Benefity si můžeš prohlédnout na obrázku níže. Tím hlavním benefitem je práce pro náš tým a naši komunitu. Budeš oporou pro mnoho lidí a ti na tebe budou spoléhat. Na pozici Team Leadera se zlepšíš ve vedení specialistů a koordinátorů. Budeš u zrodu nových nápadů a hlavně se staneš nepostradatelným členem týmu, který má velké ambice.

Jak bude probíhat výběrko a jak si mohu zkrátit čekání?

 • Do týdne se ti ozveme s informacemi o tom, co bude dál.
 • Hledáme nejlépe člověka z Brna nebo okolí.
 • Začátek spolupráce ideálně v srpnu/září.
 • Setkání 1. kola proběhnou online, na platformě Google Meet.
 • Potkáš se s HR a naší vedoucí produkce Zuzkou Kropáčovou.

Jak si zkrátit čekání?

Mám zájem!

Potřebuješ vědět víc?