Product Owner R&D, Praha/Brno

Product Owner je klíčový člen týmu, který se stará o svěřenou část produktového portfolia. Sleduje trendy v oblasti a oboru, přichází s novými nápady, podílí se na vývoji produktů, analyzuje data, propojuje stakeholdery, sleduje konkurenci a spoustu dalšího. Práce je to opravdu pestrá, což může potvrdit 100% tvých budoucích kolegů.

Co na tebe čeká?

  • Starost o klíčové produkty Czechitas - Digitální akademie a Jobfair. Oba mají přímý vliv na uplatnitelnost našich absolventek a doslova jim mění životy.
  • Zodpovědnost za celý vývojový proces a inovace těchto produktů, jehož nedílnou součástí je i komunikace novinek produktových novinek do týmů a do světa. Nebudeš na to sám/sama - za zády ti budou vždy stát kolegové z R&D týmu i odborníci z naší komunity.
  • Aktivní týmová spolupráce s ostatními odděleními: s produkcí a komunitou, s marketingem, taky s Partnerships, s Development, Financemi...
  • Budeš své produkty znát nejlépe, proto budeš ostatním poskytovat konzultace i mentoring ve vztahu k produktu.

Co budeš potřebovat za zkušenosti a dovednosti?

  • Víš, že produkty nepadají samy z nebe. Praktické zkušenosti s vývojem produktu/ů a/nebo se zaváděním inovací nejlépe z agilního prostředí určitě uplatníš.
  • Nehledáme sólisty/*tky, ale důležitá je pro nás týmovost a spolupráce. Umíš propojovat lidi a dostat z nich to nejlepší.
  • Nemáš problém svoji práci vysvětlit i prodat, zároveň jsi vždy připraven/a podat ostatním pomocnou ruku.
  • Umíš aktivně naslouchat, dělat kompromisy a přijmout odpovědnost.
  • Nejsme sice IT firma, ale bude se ti hodit všeobecné povědomí o IT světě.

Na co se u nás můžeš těšit?

Je toho spousta. Benefity si můžeš prohlédnout na obrázku níže. Na co se jako Product Owner můžeš těšit nejvíce je jistota, že svou prací pomůžeš mnoha (nejen) ženám změnit kariérní směřování, firmám s diverzitou a inkluzí a celému pracovnímu trhu s obsazením klíčových pracovních rolí. A taky na skvělou R&D partu, kde si vzájemně pomáháme, diskutujeme a motivujeme se.

Jak bude probíhat výběrko a jak si mohu zkrátit čekání?

První setkání proběhnou po telefonu nebo online - na Google Meet, pro druhé setkání bychom se rádi potkali osobně/hybridně.

Začátek spolupráce ideálně březen/duben. Smlouva nejlépe HPP, ale umíme se přizpůsobit.

Pozice je vhodná i pro OZP.

Jak si zkrátit čekání?

Mám zájem!

Potřebuješ vědět víc?