HR Personalist(k)a

HR (u nás human relations) má tři hlavní pilíře. Péči o všechny v organizaci, administrativu a strategii. Hledáme člověka, který zastane hned dva z nich - administrativu a péči o ostatní.

Co tě konkrétně čeká?

HR (u nás human relations) má tři hlavní pilíře. Péči o všechny v organizaci, administrativu a strategii. Hledáme člověka, který zastane hned dva z nich - administrativu a péči o ostatní. Konkrétně se postará o personální evidenci zaměstnanců, generování přístupů do našich systémů, zvaní a zamítání kandidátů, vyřizování pracovněprávní záležitosti (smlouvy), péče o nováčky ve smyslu podpory, zasílání welcome packages a nástupní administrativy. Bude styčnou osobou také pro náš Back Office (procesy, evidence majetku, archivace, práce na cílech...)

Koho hledáme?

Hledáme člověka, který má rád obor HR jako takový a chce v něm dlouhodobě růst. Naučíme tě všemu, co známe a zároveň se budeme hodně učit od tebe. Proto nepožadujeme X let praxe. Stačí nám, když budeš mít chuť zlepšovat sebe i organizaci.

Poslední rok hodně rosteme, proto se tvoje agenda neobejde bez administrativy, protože jí může být opravdu hodně. Důležité je nebát se dát konstruktivní zpětnou vazbu (například při zamítání kandidátů) a mít základní povědomí o HR problematice (DPP/DPČ/IČO, onboarding, offboarding a employer brandingu).

Kdo jsme?

Jsme komunita s jasným posláním - inspirujeme, vzděláváme a uplatňujeme nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT.

Na HR jsme nyní 3.

Olga, naše Head, která určuje vizi a strategii.

Andy, Specialistka na administrativu, kulturu, nastavení procesů, cílů a spoustu dalšího.

Lukáš, Generalista, který řeší strategii, procesy, nábor...

Jak bude probíhat výběrko a jak si mohu zkrátit čekání na něj?

  • Potkáš se přímo s námi a půjdeme do hloubky, abys přesně věděl/a o čem práce je.
  • Do té doby se můžeš podívat na naše stránky.
  • Poslechnout si náš podcast.
  • Přečíst si náš blog.
  • Podívat se na benefity, viz. obrázek níže.Mám zájem!

Potřebuješ vědět víc?