Czechitas: IT kurzy pro ženy a děti 


For English version click HERE
Pro zobrazení v prohlížeči klikni SEM

Ahoj,

už se ti začínalo stýskat po novinkách z Czechitas? Tak pokračuj ve čtení, máme pro tebe spoustu zajímavých informací. :) 

KALENDÁŘ WORKSHOPŮ
Máj – lásky čas

Přehled otevřených registrací

Praha

České Budějovice Mladá Boleslav

Brno

Ostrava Zlín Olomouc

Digitální akademie

1. června spouštíme registrace na další běhy Digitálních akademií. Během tří měsíců na nich získáš informace z oboru datové analýzy, praktické dovednosti a třeba se ti podaří i najít novou práci. Digitální akademie začínají na podzim v Praze, Brně i Ostravě. (A na Digitální akademii v Ostravě se můžeš přihlásit už teď.)

DIGITÁLNÍ AKADEMIE: DATA

Akce pro středoškolačky 

Letní školy IT

V Praze, Brně a Ostravě pořádáme v létě týdenní superakční IT kurz pro středoškolačky. Kromě základů programování, grafiky nebo tvorby webu si užijeme i spoustu další zábavy. 

Nahlédni pod pokličku programátorského světa, který není zdaleka jen o jedničkách a nulách. :)
LETNÍ ŠKOLY IT
Každý rok pořádáme týdenní letní školy pro středoškolačky

Arduino pro středoškolačky

Přihlas se na workshop v Mladé Boleslavi, během kterého si zkusíš naprogramovat jednoduché aplikace. Ty spolu budeme postupně vylepšovat a nakonec si postavíme i vlastní auto na ovládání.
 
ARDUINO PRO STŘEDOŠKOLAČKY

Startup Weekend Olomouc

Pohybuješ se v oblasti marketingu, PR, IT, grafiky nebo investic a máš nápad na produkt či službu, která by lidem usnadnila život? Na Startup Weekendu, spolupořádaným naším partnerem Vault 42, ho můžeš přivést na svět. Tento víkend je hlavně pro kreativní holky a ženy, tak se přihlas. Při zadání promo kódu „Czechitas“ navíc získáš 20% slevu. 
 
STARTUP WEEKEND OLOMOUC

Czechitas House

V srpnu oslaví Czechitas už páté narozeniny! Ke svým polokulatinám dostanem obrovský dar, přesněji řečeno 1500 m2. Díky našemu partnerovi CTP budeme mít svůj první Czechitas House s kapacitou 350 lidí. Přečti si článek s naší Ditou a Lenkou, co v Housu plánujeme.
CHCI VĚDĚT O CZECHITAS HOUSE VÍC...

Náš partner Oracle NetSuite

Chtěli bychom tu poděkovat strategickému partnerovi Oracle NetSuite za podporu hledání nových talentů v IT. Nedávno se nastěhovali do nových kanceláří, takže je kromě Triniti a DORNu najdeš i ve Vlněně.
„Náš brněnský 900členný tým tvoří z 16 % ženy. A procento stále roste, právě i díky spolupráci s Czechitas. Rádi bychom tento poměr ještě trochu vylepšili a průběžně tak otevíráme spoustu juniorních pozic (part-time i full-time).

Většinou uvítáme znalost Javy, ale máme i role, kde potřebujeme PHP, JavaScript, SQL a další. Stejně tak jako méně technické pozice konzultantů/ek či tech writerů/ek, kde využijeme i ekonomické vzdělání či perfektní znalost angličtiny.

V květnu budeme organizovat už několikátou Snídani pro ženy v IT. Detaily najdeš na našem Facebooku.“ Oracle NetSuite

Známe vítězky Ceny Czechitas 2019

Symbolicky na Girls Day (25. dubna) jsme ocenili nejlepší dívčí bakalářské práce psané na téma související s IT. A máme hned 3 vítězky! Moc gratulujeme. :)

Měj krásný den!

Czechitas

Facebook
Twitter
Web
LinkedIn
Instagram
Copyright © 2018 Czechitas, All rights reserved
Kliknutím zde přijdeš o naše vymazlené newslettery. :(
Click here to unsubscribe.

IT je budoucnost. I Tvoje.