Délka kurzu
1-2 dny
Rozsah hodin
3
Liší se podle termínu
hodinA
hodinY
hodin
Úroveň pokročilosti
Nezáleží na znalostech

O čem to celé bude?

Pracuješ na projektech samostatně nebo v týmu? Přemýšlíš, jak zefektivnit plánování úkolů, komunikaci s týmem a zákazníky nebo jak si vést dokumentaci? Na MeetUpu ti představíme nástroje Atlassian, které podporují efektivní týmovou spolupráci od malých týmů až po korporace. Společně se podíváme na nástroj Jira, který se používá pro řízení projektů podle workflow, evidenci úkolů a agilní spolupráci. Seznámíme tě i s nástrojem Confluence, který se používá pro vedení dokumentace, jako knowledge base nebo v něm třeba můžeš plánovat i dovolenou. Práci s nástroji si vyzkoušíš a odneseš si tak svůj vlastní Jira projekt.

S čím se seznámíš?

  • Jira Software – co to je a na co všechno jej můžeš použít
  • Scrum board – jak pracovat v Jira pomocí metodiky scrum, prioritizovat backlog a plánovat sprinty
  • Kanban board – jak si nastavit board, rychlé filtry a swimlanes
  • Confluence – nástroj pro dokumentaci a projektovou spolupráci
  • Dokumentace v Confluence – jak vytvořit dokumentaci a propojit ji s úkoly v Jira
  • Nastavit si vlastní projekt v Jira
  • Pracovat s dalšími Atlassian nástroji 

Pro koho je tento MeetUp určen?

  • Pro ženy, které chtějí řídit své projekty efektivně, rozšířit si znalosti Atlassian nástrojů a zjistit, jak vypadá práce Atlassian konzultanta

Koho uslyšíš?

Adéla Lipertová

Adéla pracuje ve společnosti Unicorn jako Atlassian Consultant. S klienty konzultuje rozmanitá řešení s nástroji pro týmovou spolupráci jako je Jira a Confluence. Svou práci kombinuje se studiem na ČVUT, kde studuje informační technologie.

Jitka Horníková

Jitka je zkušenou konzultantkou působící v Unicornu v oblasti Atlassian nástrojů už více než 3 roky. Díky Czechitas poznala kouzlo IT a získala motivaci se tomuto oboru věnovat naplno. Na práci konzultantky jí nejvíc baví vymýšlet řešení pro klienty, pomáhat jim hledat správné cesty a celkově je to pro ni pestrá práce. Jitka má také předešlé zkušenosti z marketingu a v současné době v Unicornu pomáhá s marketingovými aktivitami.

Co říkají absolventky?

Otevřené termíny

Aktuálně nemáme vypsané žádné termíny tohoto kurzu.
Kurz, na který se chceš přihlásit, není dostupný? Nastav si upozornění do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile nový termín kurzu přidáme.
Upozornit na kurz
DEJTE MI VĚDĚT
všechny kurzy

Lektoři

Lektory k tomuto kurzu zatím tajíme :)

Partneři

Staňte se partnerem tohoto kurzu. Dejte nám vědět.