Délka kurzu
1-2 dny
Rozsah hodin
3
Liší se podle termínu
hodinA
hodinY
hodin
Úroveň pokročilosti
Pokročilí začátečníci
Nedotovaná cena kurzu
3025

Pro podnikající osoby a firmy poskytujeme kurzy za plnou nedotovanou cenu.

Dotovaná cena kurzu

Zdarma

690

Doplňující informace
SEO pro WordPress

O čem to celé bude?

SEO je alfa a omega úspěchu každé webovky. Je to disciplína, která je odjakživa opředena mnoha tajemstvími a každý, kdo SEO vládne, tak připomíná kouzelníka. Na kurzu se naučíš ovládat SEO na tvém WordPressovém blogu.

Zjistíš, o čem je optimalizace blogovací stránky pro internetové vyhledávače, vyladíme si blog tak, aby na ni přicházeli návštěvníci z Googlu či Seznamu. Taky se naučíš pracovat s nástroji, které jsou základním kamenem k vytvoření navštěvovaného blogu.

Co se naučíš

  • Optimalizovat blog pro vyhledávače
  • Pracovat s nástroje Google Analytics a Google Search Console

Pro koho je kurz určen

  • Pro ženy, které už umí pracovat s CMS WordPress (ví, jak se pohybovat v administračním rozhraní, kde najít různá nastavení, jak se instalují pluginy a jak se tvoří blogovací stránka)

Co říkají absolventky?

Uvedená cena je dotovaná a vychází z povahy organizace Czechitas a způsobu jejího fungování, které je financováno dárci a partnery. Dotovaná cena odpovídá 20 - 30 % nákladů na daný kurz a je určena samoplátcům, tedy fyzickým osobám. V případě, že kurz hradí firma, pak účtujeme plnou tedy nedotovanou cenu. Více o cenách kurzů a způsobu financování Czechitas najdeš v blogovém článku.

Otevřené termíny

Aktuálně nemáme vypsané žádné termíny tohoto kurzu.
Kurz, na který se chceš přihlásit, není dostupný? Nastav si upozornění do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile nový termín kurzu přidáme.
hlídat kurz
Kalendář

Lektoři

Lektory k tomuto kurzu zatím tajíme :)

Partneři

Staňte se partnerem tohoto kurzu. Dejte nám vědět.